Jaki detektyw?

Jaki detektyw?

Witajcie. Od pewnego czasu tracę kontakt ze swoją córką, mam wrażenie że wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, coraz bardziej unika ze mną rozmów itp. Wcześniej tak nie było. Zastanawiam się nad tym, żeby skorzystać z pomocy detektywa w kwestii obserwacji dziecka. Warto, nie warto? Co myślicie? Korzystaliście może z takiej pomocy?

wiesław11

Posty: 3

 
Ja się zdecydowałam niedawno na pomoc adwokata i to był dobry pomysł, chodziło krótko mówiąc o sprawę matrymonialną. Zaczęłam się spotykać z facetem z portalu randkowego i niby wszystko było okej, ale coś mi w nim nie pasowało, czułam że coś kręci. Okazało się, że facet ma dużo długów i generalnie skacze z kwiatka na kwiatek, naciągając kolejne kobiety. Co do detektywa to wszystko sprawnie ustalił p. Tomasz Anioł, szybki, dokładny i dyskretny.

Dersei02

Posty: 13

 
Jest pokusa u mnie żeby zatrudnić detektywa do obserwacji syna, ale mam jednak trochę wątpliwości – czy to nie jest nadopiekuńczość? Naruszenie wolności drugiego człowieka? Co o czymś takim myślicie?

czesteruś34

Posty: 7

 
Ja korzystałam z usług detektywa Tomasza Anioła w związku z rozwodem i też wszystkim co działo się po decyzji sądu – alimenty choćby. Mąż ukrywał dochody byle by mniej łożyć na dzieci ale dzięki detektywowi faktyczne zarobki mojego ex wyszły na jaw.

pawel253

Posty: 12

 
Pojawiło się sporo agencji detektywistycznych w miastach teraz, sam często mijam po drodze do i z pracy trochę tablic reklamowych, pytanie jak jest z jakością?

hyzio

Posty: 8

 
Najważniejsze żeby detektyw pracował dyskretnie, to jest podstawa. A ja raz współpracowałem z facetem który tak prowadził obserwację, że tylko człowiek spłoszył...

labuh

Posty: 11

 
Przy sprawach biznesowych to z jednej strony musi obowiązywać wzajemne zaufanie ale z drugiej strony – przezorny zawsze ubezpieczony. Ja od dłuższego czasu już współpracuję z detektywem jeśli chodzi o wywiad gospodarczy, sprawdzenie pracowników, kontrahentów itp. Moimi sprawami zajmuje się akurat Tomasz Anioł, rzetelny człowiek z doświadczeniem, po szkole policyjnej.

tefal100

Posty: 15

 
Z detektywami to nie miałem jeszcze nigdy kontaktu, w sumie znam ten zawód tylko z filmów i zawsze mnie ciekawiło czy ci prawdziwi detektywi działają i wyglądają jak ci telewizyjni, kinowi itp.

Dresik

Posty: 12

 
Słyszałem historię o znajomej mojej babci która odszukała swoja dawną miłość jeszcze z czasów przedwojennych i rodzina jej opłaciła detektywa który takie poszukiwania prowadził. Ale jak się te biuro nazywało? Nie wiem.

sebuśś4

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o wykrywanie zdrady to moim zdaniem jeśli już ktoś zaczyna podejrzewać partnera o zdradę to już jest coś na rzeczy i trzeba się nastawić na najgorsze. Opcje są dwie – albo zdradza, albo druga strona jest mocno przewrażliwiona.

Dzidzia

Posty: 29