sprzedaz pomp hydraulicznych

sprzedaz pomp hydraulicznych

Hej, witam wszystkich. Szukam firmy prowadzącej sprzedaż części do pomp i silników hydraulicznych. Z kim macie pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny? Na ten moment najbardziej zalezy mi na takich producentach jak Rexroth, czy Sauer danfoss.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Wszystko zależy od tego skąd dostawca ząłątwia te części, jakie jest jego źródło...najlepiej to chyba mieć w ogóle co najmniej kilka firm parterskich u których się robi zamówienia.

fuey

Posty: 9

 
Trzeba przyznać, że do cześci trzeba mieć trochę szczęścia. Swego czasu mój kumpel kupował bardzo tanie tłoki i wydawało się że szybko mu się posypią, a tymczasem nie ma żadnych problemów z nimi.

Marko

Posty: 21

 
U mnie to się wał posypał i właśnie dzwonię jeżdżę i szukam dobrego na wymiankę. Lekko nie ma, wybór taki sobie, ceny wysokie, i też czasami płakać się chce nad obsługą w niektórych punktach.

Dosti

Posty: 17

 
Zamienników róznej maści teraz jest dużo jak mrówek w lesie. Trzeba faktycznie uważać żeby się nie naciąć na jakiejś chińszczyźnie na pewno trzeba zwracać uwagę gdzie taki element został wyprodukowany.

Laleczka

Posty: 4

 
Cenowo zamienniki potrafią się od siebie nieraz mocno różnić i wcale nie jest tak że im drożej tym lepiej. Niby logiczne, ale na logikę w tej dziedzinie to bym nie liczył ;)

doboszzz

Posty: 5

 
Dobry zamiennik jak jest naprawdę w przemyślany sposób wyprodukowany to może być i lepszy niż oryginał, bo nie ma tych wad produkcyjnych, zawsze jak się robi coś – na podobę, to można niektórych błędów uniknąć zamiast powielać.

GeoFort

Posty: 7

 
Potrzeobwałbym podobnej informacji co do dostawców części. Chętnie podejmę stałą współpracę bo zapotrzebowanie na zamienniki mam z miesiąca na miesiąc coraz większe.

labuh

Posty: 7