maszyny robocze - rolnictwo, budowlanka, przemysł

maszyny robocze - rolnictwo, budowlanka, przemysł

Dzień dobry, interesowałby mnie zakup wielozadaniowego ciągnika rolniczego. Zbieram opinie na temat producentów. Z jakiego wy sprzętu korzystacie? Jesteście zadowoleni z możliwości i parametrów? Jak wam wyszło cenowo?

Klarka45

Posty: 14

 
Większość takich większych maszyn rolniczych czy budowlanych ma jednak jeden zasadniczy problem. Za dużo palą. Koszty eksploatacji potrafią być koszmarne...

Ptaszyna

Posty: 17

 
Widziałem ostatnio na targach świetne maszyny teleskopowe. Niektóre nawet z 30 metrowym zasięgiem, także to już dość sporo.

codePerformance

Posty: 9

 
Mój ciągnik powoli się sypie, także sam będę szukał nowej maszyny w najbliższym czasie. Trochę mam większy budżet niż kiedyś, więc myślę, że szybko sobie coś wybiorę.

mamuska

Posty: 18

 
Będę chciał zainwestować w koparko ładowarkę w tym roku. Jeśli mi się uda to będę mógł jako operator już niezłe pieniądze na różnorakich wykopach i innych zleceniach zarabiać. No, ale najpierw trzeba zainwestować.

CzarnyBlant

Posty: 18

 
Niedawno inwestowałem w maszynę Merlo, konkretnie jest to typ Panoramic ze stabilizatorami. Dobra obsługa ze strony firmy, pełna dokumentacja, rozsądna cena, jestem zadowolony. Także ja bym ewentualnie ich doradzał. Na stronie www.merlo.com są dokładnie opisane konkretne maszyny. Obsługują praktycznie wszystkie sektory – rolny, przemysłowy, budowlany itd.

Jacuś3456

Posty: 24

 
Mój kuzyn ma spore gospodarstwo rolne, on pewnie będzie więcej wiedział w temacie niż ja...pogadam z nim. Ja to mam małe poletko, starego Zetora, i tyle mi wystarczy.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Dużo pozytywnych opinii słyszałem na włoskich producentach, ale sam nie miałem okazji na takim sprzęcie pracować, także trudno mi oceniać tak konkretniej.

Seba123

Posty: 10