Sprzedaż części zamiennych do pomp i silników hydraulicznych

Sprzedaż części zamiennych do pomp i silników hydraulicznych

Potrzebuje pomp hydraulicznych do maszyn rolniczych. Jak macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie takie pompy ewentualnie można dostać i wiadomo, że jakościowo będą na dobrym poziomie to podzielcie się jakimiś namiarami.

Karwan

Posty: 2

 
Ja jak robię klientom naprawy pomp to głównie staram się właśnie opierać na pompach, które można naprawić zamiennikami, bo to zdecydowanie tańsza opcja niż oryginalne części, które nie dość, że są drogie to potem jest również tak, że często jest problem, żeby je w ogóle dokupić.

pawel253

Posty: 4

 
Jak chcesz kupić części to wcześniej w ogóle sprawdź czy pompa jeszcze nadaje się do naprawy czy przypadkiem jedyne do czego się nadaje to nie będzie wymiana. Jednak to taka część, która szybko się niszczy i czasami nie ma opcji, by to naprawić.

Mr Frog

Posty: 9

 
Z tego co wiem to obecnie sporo jest pomp Rexroth więc jeśli chodzi o tego producenta to warto zerknąć na https://hydro-rexroth.pl. Kompleksowa sprzedaż do tych pomp praktycznie wszystkich części więc będzie można dopasować praktycznie każdy element jaki będzie potrzebny, żeby zrobić naprawę.

Laleczka

Posty: 12

 
Z mojej strony polecam https://pompyhydrauliczne-czesci.pl. Jako mechanik pojawiają się u mnie ludzie z różnymi pompami i różnymi częściami i tam wiem, że ten wybór jest bardzo duży i to niezależnie od producenta więc praktycznie zawsze tą potrzebną pompę albo potrzebną część będzie można wybrać.

Lubus34

Posty: 16

 
Jak szukasz części to trzeba być uważnym by je dobrze do pompy dopasować. Jak potrzebujesz konkretnej pompy w całości to na pewno ten zakup będzie już łatwiejszych i na spokojnie będzie można sobie taką pompę kupić.

Różyczka

Posty: 4

 
Zdecydowanie trzeba zadbać o odpowiednie dopasowanie do konkretnej pompy bo to jednak specyficzna część i to wszystko musi być bardzo dobrze zgrane, żeby funkcjonowało jak należy.

Marko

Posty: 2

 
Zobacz sobie w sklepie https://hydro-kawasaki.pl, do pomp Kawasaki ta oferta jest tam faktycznie kompleksowa i bez problemu można znaleźć wszystkie potrzebne części. Jednocześnie nie tylko jest bardzo duży wybór, ale tak naprawdę można liczyć na dobre ceny tych części a jak wiadomo ta kwestia też będzie miała duże znaczenie.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Nie mam pojęcia jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o innych producentów, jeśli chodzi o pompy Linde, które mamy w widlakach w firmie to zawsze sklep https://hydro-linde.pl i nie mamy problemów z zakupem odpowiednich części, tak więc wydaje mi się, że to będzie dobra opcja i tam bez problemu możecie znaleźć to co potrzebujecie.

Ticket2Hell

Posty: 3