biuro aktuarialne, znacie ?

biuro aktuarialne, znacie ?

Cześć, w jaki sposób wycena spółki ułatwia wejście na Giełdę Papierów Wartościowych? Jestem właścicielem prężnie rozwijającej się firmy i być może niedługo czeka mnie taka konieczność.

Mord

Posty: 2

 
Zdecyduj się, co akurat stanowi większą potencjalną wartość w tym konkretnym przypadku. Wycena marki lepiej się sprawdzi, gdy klienci kojarzą konkretne produkty niż całą firmę.

mniszek56

Posty: 4

 
Zdecyduj się, co akurat stanowi większą potencjalną wartość w tym konkretnym przypadku. Wycena marki lepiej się sprawdzi, gdy klienci kojarzą konkretne produkty niż całą firmę.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Tak, zajmują się tym. Pamiętaj, iż rezerwy na naprawy gwarancyjne winny być prowadzone na bieżąco i jest to wymóg prawny. Zainteresuj się tematem, żeby uniknąć ewentualnej kary.

donbagino

Posty: 15

 
Przeprowadź sobie przy okazji wycenę aktuarialną. Polega ona na szacowaniu wartości poszczególnych składników bilansu rocznego i zaleca się jej wykonywanie przynajmniej raz w roku.

czerwien44

Posty: 20

 
Zlecałem już zarówno wycenę znaku towarowego, jak i wycenę marki. Jestem usatysfakcjonowany z usług świadczonych poprzez https://attuario.pl. To zespół profesjonalistów, którzy mają doskonałe podejście do klienta.

Lupusx

Posty: 9

 
Odpowiadając koledze wyżej, dokonaj przy okazji wyceny marki lub wyceny znaku towarowego — w zależności od twoich potrzeb. To również rozjaśni w pewien sposób sytuację przedsiębiorstwa, albowiem obecnie to właśnie te charakterystyczne nazwy i symbole są niezwyklej rozpoznawalne niż ich właściciele.

proszek

Posty: 10

 
Na dodatek te informacje przydadzą się w przypadku planowanej fuzji lub odsprzedaży własności. Skorzystaj z oferty sprawdzonego biura aktuarialnego (to z poprzedniej odpowiedzi zalicza się do tego grona), a dostaniesz komplet niezbędnych danych.

dobryrd

Posty: 5

 
Odpowiadając koledze wyżej, dokonaj przy okazji wyceny marki lub wyceny znaku towarowego — w zależności od twoich potrzeb. To również rozjaśni w pewien sposób sytuację przedsiębiorstwa, bo dzisiaj to właśnie te charakterystyczne nazwy i symbole są bardziej rozpoznawalne niż ich właściciele.

Joe

Posty: 6