Sklep muzyczny z używanym sprzętem

Sklep muzyczny z używanym sprzętem

Hej, mój syn się ostatnio wkręcił w bycie muzykiem i strasznie chce żeby kupić mu gitarę akustyczną. W nową to nie chcę inwestować bo znając jego słomiany zapał to się zaraz rozmyśli i zechce być jednak narciarzem....ale póki ma zajawkę na gitarę to szukam czegoś używanego...gdzie kupić? Ktoś coś?

Yuri20 

Posty: 7

 
Ja to bym nie chciał żeby któreś z naszych dzieci wymyśliło sobie naukę gry na instrumencie...nie wyobrażam sobie jakby mi dziecko w domu na perkusji zaczęło ćwiczyć...:) Czuję że stopery w uszach by nie pomogły nawet.

Facio

Posty: 4

 
Widziałem gdzieś ostatnio w necie dobry efekt gitarowy Dunlop w przystępnej cenie i nawet chciałem sobie kupić ale jak żona się dowiedziała że planuję kolejną inwestycję to...dostałem bana od niej na taki zakup :)

Riko64

Posty: 13

 
Takim naprawdę porządnie zaopatrzonym sklepem dla gitarzystów ze sprzętem używanym i nowym jest Music House -http://musichouse.pl . Ja od jakiegoś czasu dużo gram na używanym Dean-ie, kupiem tutaj za 9 stówek i gitara spisuje się bez zarzutu. Mają kumatą obsługę można dopytać o instrument, opis ze strony zgadza się ze stanem faktycznym.

Kleooo6

Posty: 8

 
Sam szukam kolumny może być używana ale też nie chciałbym kupić czegoś co mi się po dwóch koncertach rozpadnie w drobny mak, albo będzie więcej problemów niż pożytku...

Krzyś23

Posty: 9

 
Jak się dobrze dba o instrument to będzie grać latami, oczywiście o ile się na nim koncertów nie daje bo wtedy ta żywotność jest dużo krótsza. Co innego prywatna gitara do grania przy ognisku a co innego gitara do koncertów co weekend.

Gargamel5

Posty: 10

 
Teraz wraca moda na oldschool i płyty winylowe, znacie może sklepy muzyczne które czymś takim handlują? Mogą być plyty uzywane ale byle nadawały się do odtworzenia jeszcze/

wezusz

Posty: 11