prawo spadkowe kraków ??

prawo spadkowe kraków ??

Jaką kancelarię adwokacką polecacie w Krakowie? Potrzebna mi jakaś profesjonalna pomoc dotycząca sprawy spadku.

Asi_000

Posty: 2

 
Polecacie tu wiele miejsc. A co jeśli sprawa dotyczy już postępowania egzekucyjnego. Czy da się znaleźć kogoś w Krakowie, kto weźmie się za robotę po kimś? Pieniądze nie są ogromne, ale zależy mi dobrać się do majątku pewnej osoby.

Posty: 7

 
Sprawdzone miejsce, które szczerze polecam to kancelaria adwokacka Anna Sroka. Działa w dużo dziedzinach prawa, więc adres może ci się przydać. Skontaktuj się, bowiem to rzeczywiście profesjonalny ekspert.

GRUZION5

Posty: 6

 
Ja również miałem podobny problem. Nie mogłem zdecydować się na któregoś z adwokatów. Potrzebowałem poprowadzenia sprawy z zakresu prawa spadkowego. Polecam tę kancelarię z Krakowa www.annasrokaadwokat.pl. Bez żadnych zastrzeżeń co do współpracy i rzetelności działań.

TomekK

Posty: 5

 
Sprawdzone miejsce, które szczerze polecam to kancelaria adwokacka Anna Sroka. Działa w wielu dziedzinach prawa, więc adres może ci się przydać. Skontaktuj się, bo to naprawdę doświadczony ekspert.

fuey

Posty: 9

 
Sprawdź sobie najlepiej klika miejsc i porównaj cennik. Dowiedz się, ile może zmienić się cena od tej wstępnej w zależności od skomplikowania sprawy. Powiem z własnego doświadczenia, iż też bałam się dokładnie pożyczyć dużą kwotę na opłacenie pełnomocnika przy rozwodzie. Lecz mi się to niesłychanie opłaciło. Po prostu poszukaj dobrego adwokata w Krakowie.

dobryrd

Posty: 19

 
Dzięki za pomoc. Właśnie kogoś takiego w ramach postępowania egzekucyjnego szukałam. Od niedawna mieszkam w Krakowie, a tu już takie sprawy mnie czekają :( Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko z górki i uda mi się w końcu dokończyć tę obłędną sprawę. Pozdrawiam.

alus

Posty: 3