Domki Władysławowo, był ktoś ?

Domki Władysławowo, był ktoś ?

Hej. Słyszałem, iż domki letniskowe nad morzem potrafią kosztować 150-250 zł za noc. Czy to prawda? Wydaje mi się, iż to rozsądna oferta cenowa, gdy wziąć pod uwagę, iż mieszczą od 4 do 6 ludzi.

jesika

Posty: 11

 
Też miałem ten kłopot w sytuacji, gdy musiałem wybrać ośrodek spa nad morzem. Powiem Ci szczerze, że wspólnie z żoną nie udało nam się wyłonić jakiejś bezkonkurencyjnej oferty, więc zwyczajnie zrezygnowaliśmy.

DiD3K

Posty: 13

 
Domki letniskowe we Władysławowie to moim zdaniem wyśmienity sposób na spędzenie wakacji. Możecie przekonać się o tym dokonując tam rezerwacji :)

Klakier

Posty: 9

 
Z mojego doświadczenia wynika, że domki letniskowe we Władysławowie kosztują od 150 do 260 złotych za dobę, gdy w rachubę wchodzi obiekt mogący pomieścić od 4 do 6 osób. Mnóstwo zależy od tego czy wynajmujecie domek w sezonie bądź poza nim.

Nikiiii

Posty: 11

 
Domki nad morzem to także moim zdaniem doskonały sposób na spędzenie letniego wypoczynku. Mam wrażenie, że olbrzymia grupa osób powinna być głównie zadowolona z oszczędności, jakie jest w stanie wygenerować zajmując domek o sporej powierzchni. Potrafi on pomieścić nawet 6 lub 8 osób, a jego cena to maksymalnie 250-300 pln.

ivonzjeee

Posty: 14

 
Mogę już co nieco powiedzieć na temat domków letniskowych nad morzem. Wynajmowałem je kilkukrotnie. Absolutnie konieczna jest obecność łazienki.

W pełni wyposażone domki letniskowe nad morzem znajdziecie w ofercie, która znajduje się tutaj: http://oland.com.pl. Rekomenduję ich wybór :)

mniszek5

Posty: 11

 
Wielokrotnie wynajmowałem domki letniskowe we Władysławowie i jestem bardzo zadowolony z tej formy wypoczynku nad morzem. Mogę codziennie pooddychać świeżym powietrzem, nie muszę się niczym martwić. Ponadto mam do dyspozycji wyposażoną kuchnię, łazienkę i świeżą pościel. Polecam!

Babeczka

Posty: 12

 
Wydawało mi się, że znalezienie ośrodka spa we Władysławowie będzie dla mnie bardzo proste. Postawiony zostałem jednak przed dość skomplikowanym wyborem, bo mogłem wybierać pomiędzy kilkoma ośrodkami SPA.

Miki

Posty: 17