tanie hotele Warszawa

tanie hotele Warszawa

Cześć, chciałbym prosić o pomoc w odnalezieniu strony, na której będą mógł zarezerwować w miarę tani pokój do wynajęcia, w większości większych miast. Mam zamiar zrobić sobie roczny wypad i zwiedzić Polskę. Mam całe szczęście pracę mobilną. Pozdrawiam wszystkich.

showmemore43

Posty: 15

 
Fajnie jest czasami, gdzieś wyjechać i pobyć samemu w wielkim mieście, niskim kosztem. Koniecznie we własnym pokoju. Ja we Wrocławiu kiedyś przytuliłem super pokoik za 50 zł doba. Elegancja w pełnym wydaniu.

mariuseus

Posty: 21

 
Swoboda to moim zdaniem najważniejsza sprawa. Koniecznie stawiaj na własny pokój, wynajmowany dobowo, bez żadnych zaliczek. Są na necie serwisy, z wyszukiwarkami, opiniami dotychczasowych użytkowników, itp. Nie ma sensu ryzykować. Wiadomo, jak to dzisiaj jest.

lukasabat

Posty: 18

 
Wynajmuję raz w miesiącu na trzy dni super apartament nad morzem, zapraszam znajomych i relaksujemy się w ulubionych klubach. Szukaj ofert. Są na sto procent.

Gruszek2

Posty: 19

 
Hej, zwiedziłam już pół kraju na wynajętych, dobowo mieszkaniach. Naprawdę atrakcyjne stawki możesz trafić. Często zostawałam kilkanaście dni, np. w Krakowie. Polecam każdemu, kto chce odświeżyć potrzebę podróżowania :)

Annna1

Posty: 21

 
Lepszego serwisu do wynajęcia apartamentu niż www.waszenoce.pl nie znajdziesz. Super opcja na weekend i krótszy wypad ze znajomymi. Swojego czasu ostro imprezowałem ze znajomymi we Wrocławiu. Zatrzymaliśmy się w bardzo tanim apartamencie nieporównywalnym jakością do standardu hotelowego. To jest to! :)

kubaraj

Posty: 17

 
A po co masz siedzieć w hotelu i być pod obserwacją? Wynajmij jak człowiek prywatny pokój, ewentualnie całe mieszkanie i baw się dobrze ;)

zdziniu33

Posty: 17

 
Jak zależy ci na mieszkaniu wynajmowanym na dobę to wykorzystaj koniecznie portal www.waszenoce.pl. Trafisz tylko na uczciwe oferty, bo wszystko masz ocenione i opiniowane na bieżąco. Mają pokoje w każdym większym mieście w kraju. Na podróż dla dwóch osób, dla biznesmenów idealna sprawa.

kondziu

Posty: 18

 
Byłem raz w Krakowie z serwisem www.waszenoce.pl. Pojechałem na trzy dni pozwiedzać. Dali mi zakwaterowanie w pokoju o bardzo wysokim standardzie. Wszystko załatwiłem online. Możesz sobie ustawić, jakie chcesz kryteria wyszukiwania. Wyjazd, liczbę osób, itp. Żadnych zaliczek!!!

Rambdalll

Posty: 11

 
Byłam z chłopakiem w Poznaniu na koncercie. Byliśmy strasznie zmęczeni. Znaleźliśmy tani pokój na dobę, a pobyt przedłużyliśmy o cztery dni. Było super :) Polecam takie rozwiązanie. Hotel nie ma takiego klimatu.

Dr-House

Posty: 20