Hotel w POZNANIU!

Hotel w POZNANIU!

Poszukuję hotelu, w jakim można dobrze zjeść. Mam dwójkę małych dzieci i przede wszystkim chcę, aby mogły z rana zjęść duże idealne śniadanie, albowiem bez tego strasznie mi grymaszą i nic się nie da z nimi wykonać. Cena też jest dość znacząca, więc proszę o informację.

zdziniu33

Posty: 17

 
Ja z dzieciakami byłam kiedyś na obrzeżach Poznania i tam było rzeczywiście fajnie, jedynie iż ja nie pamiętam nazwy. To był taki mały hotelik zaś raczej pensjonat, ten pensjonat miał taki szary dach i można było sobie wziąć pokój na poddaszu. Ja w ogóle lubie takie pokoiki na poddaszu, bo mają swoją duszę i właśnie ten też taki był, niezmiernie fajne mebelki w starszym stylu, niemniej jednak takie zadbane i śliczne więc rzeczywiście polecam. Poszukaj w Google może będą jakieś fotografie to odnajdziesz to o czym mówię.

jonek91

Posty: 19

 
Dzisiaj to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, bo trochę mnie nie było, niemniej jednak i tak wtedy nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, że centrum jest sporo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, że coś znajdziesz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odnaleźć ciekawego nawet za nieznaczne pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, bo coś z pewnością się znajdzie.

Klakier

Posty: 18

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się niezwykle podobało, bowiem było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie niezwykle smakowało. Wyspaliśmy się naprawdę dobrze, bowiem było ciuchutko i wygodnie, łóżka spore i zdobione na starszy styl.

Jeśli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

dobryrd

Posty: 19

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, natomiast po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej znajdziesz same kosztowne hotele, które są takie wiesz nowobogackie i ogólnie takie sztywniackie trochę, więc raczej w ścisłym centrum nie znajdziesz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych ludzi, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, bowiem wtedy zawsze jest trochę ciszej i taniej.

Doamdor

Posty: 27

 
Dwa lata temu byłem w takim pensjonacie Pod Brzozami, żona odnalazła, bowiem ona uwielbia takie staropolskie klimat i jak zobaczyła fotografie na stronie hotelu to oszała, bowiem tam właśnie mają takie klimatyczne pokoiki jak dla szlachty. Mi się za to podobało idealne jedzenie, które rzadko kiedy można dostać w hotelu, więc nawet lepiej, iż wybraliśmy pensjonat niż jakiś szklany moloch w centrum miasta. Wejdź na stronę i zobacz czy ci odpowiada, jak ja dzwoniłem to mają na ogół jakiś pokój czy dwa wolne.

Malinka Moja

Posty: 14