Letniskowe domki nad morzem

Letniskowe domki nad morzem

Marzy mi się urlop w ośrodku wczasowym w lesie, cisza, spokój, blisko morze. Jak tam byliście, piszcie gdzie:)?

xxx000

Posty: 12

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak naprawdę odpocząć i czuć się niezależnym.

Anno Domini

Posty: 17

 
Do takiego ośrodka wczasowego spa nad morzem chce się wracać. Kwestia czystości, komfortu, iż nie musisz nigdzie chodzić po coś do jedzenia jest niesłychanie istotna. Blisko morze, to jeszcze jest ogromny plus, zatem zawsze wybieram właśnie takie.

untelekt

Posty: 17

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

Riko64

Posty: 13

 
W Chłapowie byłam raz, bardzo miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Bardzo blisko jest plaża, a to najważniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, które też jest na terenie tego ośrodka.

Facio

Posty: 20

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, bo tu nie da się nudzić. Jest bardzo dużo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no ale to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

Gucio

Posty: 13

 
Nie mogę się już doczekać, bo właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, bo tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

Klakier

Posty: 9

 
Fajnie, że i dla dzieci spa nad morzem przygotowało stadninę koni. W przeciwnym razie trudno by było mówić w ogóle o odpoczynku. Place zabaw, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, to wszystko niesłychanie mi się podoba. Będę mogła w końcu odetchnąć.

1agdb1301

Posty: 15

 
Tutaj jeździmy od lat. Dokładnie chodzi o Chłapowo i wczasowy ośrodek spa nad morzem http://oland.com.pl, jesteśmy zauroczeni z żoną tym miejscem i chyba nie zapowiada się byśmy zmienili i na przyszły rok zdanie.

Wu

Posty: 23

 
Nie dla mnie jest namiot, głównie, iż mam drobne dzieci. Wolę letniskowe domki nad morzem, gdzie po prostu idzie z nimi wytrzymać i można czuć się komfortowo. Bałabym się, iż zachorują. Lecz koleżanka jeździ:)

Orolniki

Posty: 14