Wesele w Wieliczce, proszę o opinie

Wesele w Wieliczce, proszę o opinie

Hejka. Myślimy z narzeczonym o tym, aby zorganizować wesele w Niepołomicach. Jakie sale polecacie?

grużdzin

Posty: 4

 
W sumie każdy hotel Wieliczka stanowi wydatek przekraczający 100 złotych za noc. Mówię w tym wypadku o cenie za 1 lub 2 osobowy pokój. Wiele zależy od obiektu, w którym chcecie się przespać i jego standardu. Najlepiej wybierać pokój rzecz jasna z łazienką.

duduś33

Posty: 11

 
Miejscem, które na pewno powinniście odwiedzić jest kopalnia soli w Bochni. Byłem tam z dzieciakami i nikt nie żałuje. Świetna zabawa i nauka! :)

Yuri20

Posty: 10

 
Pokoje w Wieliczce możecie wynająć zarówno w większych obiektach, jak i w prywatnych kwaterach. Szczerze to nie wiem, która z możliwości będzie Wam bardziej odpowiadała.

Koktus

Posty: 21

 
Pokoje w Wieliczce są wbrew pozorom dość tanie, czego sam doświadczyłem kilka miesięcy temu. Wydawało mi się, że w tym miejscu skoro są atrakcje turystyczne to będę zmuszony zapłacić więcej za nocleg. Polecam prywatne pokoje!

Sarenka

Posty: 8

 
W naszym przypadku wybór padł na wesele w Wieliczce, bo tutaj znaleźliśmy salę, która w 100% była w stanie sprostać naszym wygórowanym oczekiwaniom. Byliśmy w stanie zapłacić dużo, ale pod warunkiem tego, iż uzyskamy odpowiednio wysoką jakość. Udało się.

pl07

Posty: 25

 
Odwiedziłem kopalnię soli w Bochni, gdy byłem wspólnie z dziećmi na wakacjach. Były zachwycone, ponieważ jest w niej niesamowicie dużo atrakcji, których sam się nie spodziewałem. Dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy ponad 200 metrów pod ziemią. Naprawdę świetna sprawa. Polecam!

lenox4

Posty: 28

 
Gdy w rachubę wchodzą noclegi Wieliczka to rekomenduję Wam wybór tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Dysponują bardzo kompetentną obsługę, polecam!

untelekt

Posty: 17

 
Wybierając hotel w Dobczycach nie miałem zbyt dużego problemu. Wybór jest dość umiarkowany – tak był to nazwał. Na szczęście mam wrażenie, że każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, jakie macie wymagania. Sprawdźcie noclegi w Dobczycach :)

Jacuś

Posty: 10

 
Nocowałem częstokroć w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

wislaczekkk

Posty: 11