Potrzebuje porady odnośnie noclegu

Potrzebuje porady odnośnie noclegu

Przyjeżdżam na weekend w celach biznesowych do Poznania i szukam dobrego noclegu w miarę rozsądnej cenie. Znacie coś takiego? Pozdrawiam serdecznie.

Hostelos3

Posty: 17

 
Przyłącze się do tematu, szukam dobrego hotelu w centrum Poznania. Czy ktoś z was już korzystał? A może macie jakieś nieprzyjemne doświadczenie to będę wiedział jakie miejsca omijać szerokim łukiem.

Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam.

irek157

Posty: 24

 
Widzę, że nikt nie spieszy z odpowiedzią. Kiedyś byłem w Poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Teraz podobno był tam remont, ale już wtedy warunki były na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że z pewnością będziesz zadowolony bo w takiej cenie nie znajdziesz nigdzie nic lepszego w Poznaniu.

pstry

Posty: 14

 
W odpowiedzi na wasze pytania mogę polecić wam hostel: http://www.hostel-jezyce.pl. Korzystałem z niego już kilkukrotnie i jak do tej pory jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Na pewno wrócę tam za każdym razem gdy będę miał spotkanie w Poznaniu.

Seba123

Posty: 25

 
Hostel, który polecił kolega wyżej jest faktycznie niesłychanie fajny. Niska cena natomiast pokoje są niesłychanie śliczne i zadbane. Myślę, że jeśli ktoś szuka noclegu w tej dzielnicy Poznania to oferta ta jest godna polecenia. Zastanawiasz się dalej? Warto tak wybrać!

Lux-Mark

Posty: 24

 
Żeby ktoś ci coś doradził musisz podać więcej danych. Nawet nie wiemy w jakiej dzielnicy szukasz noclegu chyba, iż jest w Poznaniu przejazdem i możesz zajechać gdziekolwiek. Szukasz czegoś tańszego czy czegoś na najwyższym poziomie. Jak płaci firma to szalej ile się da. Wybierz jakiś luksusowy hoteli i nie patrz na koszty. Szlachta się bawi i na koszta nie patrzy.

Dzidzia

Posty: 29

 
Wolisz coś niskobudżetowego czy ekskluzywne hotele? I co najważniejsze w jakiej dzielnicy poszukujesz noclegu? Daj znać to podeślę ci kilka sprawdzonych hoteli, z których na pewno coś znajdziesz ciekawego.

Pozdrawiam serdecznie.

Batiatus12

Posty: 15

 
Witaj, kiedyś tak jak ty szukałem hoteliku w Poznaniu. Mój wybór padł na http://www.hostel-jezyce.pl i okazał się to dobry wybór. Hotelik bardzo miły i przyjemny, komfort na najwyższym poziomie. Osobiście polecam i wiem, ze z pewnością będziesz zadowolony. Cena także bardzo okazyjna, w tej samej na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

Ananasek

Posty: 14