Oferta na Wielkanoc 2014

Oferta na Wielkanoc 2014

Czy waszym zdaniem opłaca się teraz planować Wielkanoc na Mazurach i jakie są koszty takiego rozwiązania wypoczynkowego?

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Mazury są przepiękne w okresie wiosennym. Zdążyłem odbyć tam super spływy kajakowe. Biwakowałem też, ale bardziej bym polecił wynajęcie pokoju w jakimś tanim dworku, przekształconym na hotel.

To jeden z najtańszych regionów w Polsce pod względem turystycznym, a jakość jest znakomita.

Pelo_er

Posty: 21

 
Na Mazurach chce się żyć. Jest bardzo tanio, profesjonalnie, a poziomem region nie odstaje od kurortów zagranicznych. Zapewniam szczerze, bo zakochałem się tam w kilku miejscach.

pietryn045

Posty: 18

 
Polecałbym dorwać gdzieś tani nocleg i podróżować samochodem. Na Mazurach znajdziesz super widokowe loty balonem, szlaki rowerowe ekstremalnie korzystne turystycznie. Oczywiście spływy kajakowe, na spokojnych wodach obowiązkowo.

tomeix

Posty: 21

 
Na Mazurach świetnie podchodzą do przyjmowania turystów. Możesz zdobyć miejsce w pięknych, zabytkowych dworkach. Ja tam się czuję, jakbym się cofnął w czasie, do okresu kiedy Mickiewicz pisał, np. Pana Tadeusza. Dosłownie ten sam klimat :)

Makus16

Posty: 23

 
Nie musisz wcale wynajmować drogiego pokoju. Sprawdź prognozę pogody. Jeżeli będzie ciepło to spływ kajakowy koniecznie, kilka nocy pod namiotem, jakieś ognisko. To jest dopiero odświeżenie, a do tego bardzo tanie. Potwierdzam jednak, że na Mazurach znajdziesz wiele zabytkowych, tanich dworków idealnie spełniających wymagania turystyczne. Cenowo nie do pobicia w kraju, nawet przy dużym ruchu.

Malinka Moja

Posty: 14

 
Poczekaj na oferty z portali dotyczących zakupów grupowych. Może akurat coś trafisz. Ja zarezerwowałem sobie dwie oferty. Akurat teraz masz do czynienia z takim okresem, że znajdziesz sporo promocji typu first minute. Mazury to świetny wybór.

Nie odstają poziomem od kurortów zagranicznych, w których bywam przynajmniej raz na dwa lata.

lenox4

Posty: 28

 
Na wyjazd Wielkanocny polecam http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/wielkanoc2014.

Bardzo gościnna działalność z atrakcjami typu jazda konna, wspólne oglądanie filmów, dużo konkursów przeznaczonych dla dzieci, zabawy. Cenowo przyzwoicie. Możesz zajrzeć i sam sprawdzić.

Miki

Posty: 17

 
Majówkę bym polecał tutaj http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/majowka. Idealna opcja dla par lub rodzin z dziećmi. Internet, place zabaw, strefa Wellness, restauracje. Moja córka rok temu nawet pierwszy raz w życiu konno tam jeździła pod nadzorem.

Często tam bywam na wiosnę, bo cisza niesamowita i ludzie inni niż w mieście, a to chyba najważniejsze, biorąc pod uwagę nowoczesne formy wypoczynku.

Dosti

Posty: 16

 
Na Mazurach wszystko jest dopasowane pod turystykę. Ceny są niskie, nie ma pogoni za niczym. Czysta natura, spokój. Przyzwoity dojazd. Obserwowałbym na Twoim miejscu kwatery prywatne, ewentualnie dworki oddalone od głównych centrów ruchu. Wtedy znajdziesz ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo.

MaszWielkosc

Posty: 23