Wakacje nad polskim morzem -dobry nocleg?

Wakacje nad polskim morzem -dobry nocleg?

Siemka :) Bardzo lubię Bałtyk, chciałabym tam odpocząć z chłopakiem. Proszę o polecenie ciekawych propozycji wczasów.

namedal6

Posty: 16

 
Cześć, z reguły nie lubię nikomu niczego sugerować, natomiast faktycznie wczasy nad Bałtykiem mogą być wyborne. Trzeba tylko wiedzieć, dokąd i kiedy tam pojechać.

johncena67

Posty: 17

 
Z dużą rodziną to tylko nad morze :)

Piękne słoneczne dni zapewnią wam mnóstwo rozrywki. Najlepsza będzie wycieczka częściowo zorganizowana, ale możecie też sami poszukać noclegu. Niektóre lokale trzeba zarezerwować dużo wcześniej, bo są spore kolejki.

szef82

Posty: 20

 
Jeśli wakacje nad morzem, to tylko ze wstępną rezerwacją lokalu.

Wiem co mówię, są kolejki, no i później ciężko dostać cokolwiek ładnego i wygodnego. Nie zawsze można spać pod namiotem czy w domkach, bo pogoda nie dopisze, i zamiast wakacji jest klops.

21gregorek

Posty: 11

 
Wiesz, mi się wydaje, że wczasy nad morzem nie będą jakieś planowo tanie, lecz na pewno można troszkę oszczędzić.

Pożądane byłoby też zbierać kasę, żeby zafundować sobie jakąś super majówkę, z perfekcyjnym jedzeniem i w otoczeniu najbliższych.

dobryrd

Posty: 21

 
A ja polecam skorzystać z wykazu kurortów http://wakacjenadmorzem.pl, może się przydać, przede wszystkim niezdecydowanym.

Strona ogólnie podkreśla urodę krajobrazów nad morzem i zachęca do wypoczynku w różnych miejscowościach. Można też odnaleźć tam namiary i adresy. Są również ciekawe aktualności, jeśli komuś zależy np. na wydarzeniach.

Marys56

Posty: 14

 
Na pewno, wybierając się na majówkę nad morzem, trzeba skupić się na jakimś miejscu blisko natury. Nie musisz jednak spać pod gołym niebem, bo są piękne pensjonaty położone tuż nad morzem, ewentualnie wśród drzew iglastych, z tarasami, balkonami i możliwością rezerwacji pokoi.

Taki wypoczynek będzie zarówno wygodny, jak i przyjemny.

dedekky

Posty: 14

 
Witaj.

Bardzo polecam polskie morze jako miejsce zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku np. na plaży. To naprawdę piękna okolica, zwłaszcza jeśli pogoda dopisze przez okres, w jakim chcemy wypoczywać.

Zbyszek

Posty: 12