Battlefield 1, download ?

Battlefield 1, download ?

Mam prośbę, jak ktoś znalazł forza horizon 3 i sprawdzony download bez śmieci, niech da znać. Dzięki i pozdrawiam.

krotos34

Posty: 6

 
Szybko i sprawnie, tak bym to ujął. Jeśli chodzi o forza horizon 3 to download nie trwa długo. Wszystko bynajmniej u mnie sprawnie poszło, a serwisowi nie mam nic do zarzucenia.

Worms

Posty: 16

 
Ja miałem problemy, ale to raczej z winy wymagań sprzętowych nie pociągnął battlefield 1. Spróbuję raz jeszcze z tym downloadem, to dam znać. Kumpel ściągał i jest ok, więc chyba to moja wina.

Funtus009

Posty: 6

 
Miejmy tylko nadzieję, że reszta gier nie tylko f1 2016 download będzie sprawny. Na razie działają rzetelnie, mają pełne wersje pc i jest spoko, ale muszę ocenić po większej liczbie ściągnięć na kompa :)

Warszawiak

Posty: 12

 
Ja też nie będę narzekał :D f1 2016 download u mnie ściągnął się bez najmniejszych problemów i jestem happy, że mam w końcu pełną wersję na pc. Polecam serwis, bo naprawdę warto.

Acclaim

Posty: 11

 
Mnie też nie udało się znaleźć żadnego dobrego serwisu z darmowymi grami, wszędzie to samo :( Jeśli chodzi o f1 2016 to szczerze wątpię, że można gdzieś znaleźć download za darmo i żeby gra w miarę działała, u mnie przy pełnej ściągniętej wersji pc wyskakiwały zaraz błędy, tak więc może będę próbował jeszcze, lecz nie wiem czy to się rzeczywiście opłaca.

gregcie@

Posty: 9

 
U mnie też ok, forza horizon 3 download na tej stronce działa. Już gram :) będę próbował reszty propozycji. Podoba mi się działanie tego portalu.

Nikolee3

Posty: 17

 
Bardzo ok przedsięwzięcie, szkoda iż więcej takich serwisów nie ma jak ten, f1 2016 download z pełną wersją pc działa jak trzeba, nic nie trzeba płacić, poza tym nie ma reklam. Będę tu korzystał i polecam dalej.

Różyczka

Posty: 11

 
Polecam ten serwis z grami za darmo, które działają :) Sam nie wierzyłem, jak udało mi się po ściągnięciu uruchomić f1 2016, download sprawdzony pełna wersja pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Ogólnie potrzeba tylko klucza, który jak ściągasz to dostajesz. Faktycznie fajna sprawa, wszystko proste, a gry bez żadnych błędów.

BigM92

Posty: 15

 
Mnie też nie udało się znaleźć żadnego dobrego serwisu z darmowymi grami, wszędzie to samo :( Jeśli chodzi o f1 2016 to szczerze wątpię, że można gdzieś znaleźć download za darmo i żeby gra w miarę działała, u mnie przy pełnej ściągniętej wersji pc wyskakiwały zaraz błędy, tak więc może będę próbował jeszcze, ale nie wiem czy to się naprawdę opłaca.

Marioleczka

Posty: 9