Escape the room - POMOCY!!

Escape the room - POMOCY!!

Mam ochotę na zabawę w pokojach zagadek. Słyszeliście o czymś takim. Kumpel była i mówiła, że naprawdę niezła jazda tam jest:)

Kamil87rak1

Posty: 8

 
Nie wiedziałam o czymś takim jak pokoje zagadek, może jestem nieco w tyle z nowinkami. Ale urzekło mnie to na tyle, że na pewno spróbuję. Mam nadzieję, że uda mi się wydostać zanim stanie mi serce ze strachu.

Rico

Posty: 7

 
Najpierw byłam w pokoju zagadek lekarskim i chyba tam najbardziej mi się podobało. Ale wszędzie jest ok i wszędzie jest inaczej. Nie da się porównywać, trzeba pójść wszędzie. Mam nadzieję, że zrobią coś nowego wkrótce. Nie mogę się doczekać Polecam.

Orolniki

Posty: 14

 
Szkoda, iż escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, iż zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

bartek33

Posty: 13

 
To jest adres strony do pokoju zagadek na śląsku http://www.openthedoor.net.pl. Znakomita sprawa, sam byłem i wrażenia są ekstra, ale nie będę opowiadał:) Jest wybór między kilkoma pokojami.

liomrtyu

Posty: 19

 
Słyszałem o escape the room. Można naprawdę się wkręcić w takie coś. Koleżanka była, natomiast nie w Polsce. Fajnie, że coś takiego i u nas powstało. Trzeba byłoby się wybrać, żeby nie być w tyle.

Kitas

Posty: 10

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, świetna sprawa. Takich pomysłów winno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma ludzi, którym by taka gra nie pasowała.

bodeksus

Posty: 15

 
Taki escape the room masz na śląsku. Sam nie korzystałem, ale z tego co inni mówią i piszą musi być naprawdę ekstra. Pewnie na weekend to trudno jest znaleźć wolne miejsce. Ale na pewno skorzystam, szkoda takiej okazji przepuścić.

BigM92

Posty: 15