Outlast II

Outlast II

Mam ochotę na nba 2k17, graliście w to? Jaka opinia? Macie dostęp do downloadu tej gry? Chętnie bym ściągnął, niemniej jednak bez wątpienia bez kasy.

waclawk6

Posty: 7

 
Nie wiem, raczej jestem z tych co nie wierzą dopóki sami się nie przekonają. Ok, że mają pro evolution soccer 2017, bo też szukałem darmowego downloadu na kompa, ale nie znalazłem żadnego konkretu. Na pewno spróbuję, to kolejny serwis, który będę sprawdzał, może w końcu się uda :)

ciopix

Posty: 15

 
Też miałem obawy co do mafii III download, ale udało się. Gra hula jak trzeba. Teraz będę próbował kolejnych gier. Sam nie wierzę, że to taka prosta sprawa. Ogólnie trzeba pochwalić właścicieli stronki.

Seba123

Posty: 25

 
Też miałem obawy co do mafii III download, niemniej jednak udało się. Gra hula jak trzeba. Teraz będę próbował kolejnych gier. Sam nie wierzę, że to taka prosta sprawa. Generalnie trzeba pochwalić właścicieli stronki.

djop7ek

Posty: 19

 
Działają, rzeczywiście na tym serwisie działają wszystkie instalatory. Nie miałem już nadziei, że za darmo uda mi się gdzieś ściągnąć fifę 17. Miła niespodzianka z tym downloadem. Gdzieś przez przypadek wpadłem na ich stronkę:) Polecam, bo nie trzeba się motać przy instalacji. Łatwa sprawa no i niewątpliwie zupełnie za darmo.

labuh

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o mafię III to download odnalazłem tutaj http://centrumdownload.pl/mafia-iii-download-pc-pelna-wersja. Ku mojemu zaskoczeniu gram w grę :D

André22

Posty: 18

 
Ja się jeszcze nie spotkałem, żeby pełne wersje gier do pobrania za darmo działały jak potrzeba. Miałem już styczność z konkretnym malware więc nie ryzykuję, bynajmniej na swoim sprzęcie. Nie ufam takim portalom, no chyba żeby mnie ktoś naocznie przekonał, że jest ok i pliki są czyste bez wirusów.

Joe

Posty: 5

 
Będę musiał sprawdzić, ale jeszcze trochę info zaczerpnąć nie zaszkodzi. Wiadomo, iż można natknąć się na niezłe bagno na takich stronach. Nigdy nie wierzyłem w pełne wersje gier do pobrania za darmo.

de99ial

Posty: 16

 
Doskonała sprawa z tym portalem. Nie można im nic złego zarzucić. Mnie udało się ściągnąć tutaj mafię III i od razu wszystkim nową odsłonę gry polecam. Poza tym jeżeli chodzi o sam download zero problemów.

Acclaim

Posty: 12

 
Tutaj znalazłem forza horizon 3 download, a właśnie na tę grę narobiono mi ostatnio ochoty :) Nie było podczas ściągania i instalacji żadnych trudności, więc chyba wszystkie gierki ściąga się podobnie i pewnie działają. Na pewno jeszcze nie jedną grę tu ściągnę, polecam.

Tatusiek4

Posty: 27