Dobra pizza Ostrowiec, proszę o info

Dobra pizza Ostrowiec, proszę o info

Hejka, jak sądzicie, gdzie jest najszybsza dostawa pizzy w Ostrowcu? Ostatnio w renomowanej pizzerii czekaliśmy na pizzę ponad dwie godziny, to skandal. Tym bardziej, że zdzierają z człowieka z kasy.

Julian

Posty: 11

 
W takim układzie mam nadzieję, że dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

21gregorek

Posty: 16

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do swojej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

zdsakk87

Posty: 18

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

Riko64

Posty: 10

 
Jeśli chcecie zasmakować czym naprawdę jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz gwarantowane. Mega wyżerka, o której marzy się każdemu, zwłaszcza wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

syrena88

Posty: 6

 
Nie niezwykle orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, albowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

iwanme

Posty: 18