sesje ciążowe i noworodkowe stargard, znany fotograf

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, znany fotograf

Czy można wykonać sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

Worms

Posty: 1

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Joe

Posty: 3

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Z reguły zdjęcia się robi samemu. Myślę jednak, iż to niesłychanie dobry pomysł, zatem pożądane byłoby się na coś takiego zapisać.

Joe

Posty: 10

 
Znajomy nam robił sesje, natomiast nie wyszło to najlepiej. Poza tym, iż trzeba wiedzieć jak wykonać zdjęcia to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, iż nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej fotografii.

alidomus

Posty: 2

 
Jeżeli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To ważne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bowiem przecież za to płacimy. Fotografie są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Lupusx

Posty: 6

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, iż można było zabrać ze sobą osiem ludzi. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego należałoby było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Na własną rękę się takich fotografii nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

QwerTery

Posty: 4

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

labuh

Posty: 9

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

beata77

Posty: 15