Poszukuję kogoś kto robi zdjęcia ślubne w Sopocie ?

Poszukuję kogoś kto robi zdjęcia ślubne w Sopocie ?

Potrzebny fotograf z Gdyni do sesji plenerowej. Już dokładnie po ślubie. Nie było wcześniej czasu :D

Duzyyy45

Posty: 3

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Znakomity pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

adamczykkk00

Posty: 13

 
Oprócz nadmorskiego krajobrazu polecacie jeszcze jakiś na plener? Znacie ciekawe miejsca? Jak to jest, czy fotograf ślubny poleca coś szczególnego? Mamy pomysł na Gdynię, ale to chyba zbyt popularne.

xacti

Posty: 3

 
Doświadczona fotografia ślubna w Sopocie http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Propozycja dotyczy reportażu ślubnego, sesji plenerowej, narzeczeńskie, natomiast również zagranicznej :)

reklamos

Posty: 4

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są bardzo oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to piękne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

szmitt56

Posty: 16

 
Tak ważne chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, iż im dłużej szukamy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no niemniej jednak to ryzyko.

reavan

Posty: 5

 
Z polecenia najlepiej, bowiem tak szybciej, natomiast poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, że tak wiele mamy fachowych fotografów w Gdańsku. Szukamy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, natomiast też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. Inaczej być nie może :D

Alexiii

Posty: 3

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, lecz o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można odnaleźć multum propozycji. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę uprzednio mieć wszystko dograne, lecz jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

Tatusiek4

Posty: 5

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Poszukujemy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już wiele ofert online i wypadałoby się umówić, spotkać. Lecz z tyloma to za wiele, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

Damiano

Posty: 12