Arduino, dobry sklep ??

Arduino, dobry sklep ??

Cześć. Jaki sklep Arduino moglibyście polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na szybkiej wysyłce.

mniszek55

Posty: 6

 
Na podstawie Waszych informacji i doświadczeń dokonałem wyboru i nabyłem stosowny wyświetlacz Arduino LCD. Zastanawiałem się wcześniej nad tym, ile powinien mieć kolumn, wierszy, co przekładało się na liczba znaków, jakie mieścił na ekranie. Dokonałem wyboru wyświetlacza z zielonym podświetleniem, choć miałem do wyboru jeszcze niebieskie :)

Pulpit

Posty: 21

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość gigantycznie. Warto zadbać o to, aby nie przepłacić i zapewnić sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

56_2014

Posty: 15

 
Dzięki Wam zdobyłem informacje, że Arduino mega będzie dla mnie idealną propozycja, której zakup już w sumie zrealizowałem (złożyłem zamówienie). Wydaje mi się, że na tym forum dyskusyjnym wiele praktycznych porad mogą zdobyć początkujący.

Dzięki za Wasze rady, bo na pewno ułatwiły mi początek przygody z Arduino.

Bany07

Posty: 12

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami warto zwrócić uwagę, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś bardziej doświadczonemu koledze, z jakiego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

szef82

Posty: 18

 
Mam świadomość, że Arduino UNO to dość popularny moduł, który korzysta z mikrokontrolera AVR ATmega328. Godną uwagi kwestią jest fakt, że odnajduje się on w wymiennej obudowie. Używałem go, gdy zaczynałem przygodę z programowaniem w środowisku Arduino.

Polecam!

tasdefleja

Posty: 18

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie kupna Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, która winna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość duże szanse mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

Riko64

Posty: 9

 
Sklepów z Arduino znam bardzo wiele, które proponują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć swoje umiejętności.

deberty56

Posty: 12

 
Mogę absolutnie wszystkim polecić moduł Arduino UNO, który zamówiłem za pośrednictwem tego sklepu internetowego http://abc-rc.pl/Arduino.

Nie żałuję swojego wyboru, ponieważ dzięki niemu rozwinąłem swoje umiejętności w środowisku programistycznym Arduino. Myślę, iż chcąc zacząć swoją przygodę z programowaniem to będzie dla Was idealny wybór.

Polecam.

ooops65

Posty: 23

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi liczba jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Poza tym zaletą są zarówno rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, jaka nie przekracza 100 zł.

Anno Domini

Posty: 19