zajęcia pozalekcyjne, które polecacie ?

zajęcia pozalekcyjne, które polecacie ?

Cześć. Czym kierowaliście się wybierając najlepsze zajęcia pozalekcyjne? Pytam, ponieważ nie chciałaby popełnić błędu.

Wiśniak45

Posty: 4

 
Bezdyskusyjnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne znajdziecie w tej szkole: www.zajeciapozalekcyjne.pl. Jej sztandarowe zajęcia z programowania są rewelacyjne.

czarte00

Posty: 7

 
Od dłuższego czasu zastanawiałem się, które zajęcia pozalekcyjne będą należyte dla mojego dziecka. Z zainteresowaniem czytam Wasze porady w temacie.

Acclaim

Posty: 12

 
Widzę, że coraz więcej osób wybiera zajęcia pozalekcyjne dla swoich dzieci. Absolutnie się nie dziwię, ponieważ w szkole maluchy niekoniecznie są w stanie rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia, które odbywają się po szkole dobraliśmy po rozmowie z dziećmi.

Mariusz

Posty: 5

 
Nie mam przekonania do tego, jaką jakość gwarantują zajęcia pozalekcyjne. Z chęcią przeczytam Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o propozycje poszczególnych szkół. Mocno zastanawiam się, aby zapisać dziecko do szkoły muzycznej.

seweryn

Posty: 5

 
Nie miałem pieniędzy, gdy moje dzieci chciały zapisać się na zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Teraz mogę zadbać o tę kwestię. Zwrócę uwagę na Wasze porady.

Zbyszek

Posty: 17

 
Zajęcia dodatkowe dla dzieci to pomysł, który pojawił się stosunkowo niedawno. Mam nadzieję, że znajdę stosowne zajęcia, jakie będą w stanie sprostać oczekiwaniom moich maluchów. Zależy mi na tym, aby odbywały się one w jednej szkole - to będzie ułatwienie :-)

22elzo

Posty: 16

 
Nie widziałem przeszkód, aby zainwestować w zajęcia dodatkowe dla dzieci. W moim wypadku interesujące moje dzieci zajęcia kosztują zaledwie 100-150 złotych miesięcznie.

Paqu

Posty: 12

 
Widzę, że macie rzeczywiście duże dylematy, gdy wybieracie zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Najłatwiej porozmawiać z dzieckiem, albowiem wówczas wybór będzie w 100% trafny.

Deltabox84

Posty: 17