prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

Jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie? Jak macie swojego maluszka w porządnej placówce, to napiszcie, co i jak :)

Gruby_56

Posty: 2

 
Sport jest istotny i co fajne najmłodszym dzieciom takie zajęcia się podobają. Nie skreślajcie od razu z listy sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, albowiem dziecku może być ciężko. Te zajęcia są dostosowywane do wieku, dlatego bez obaw. Z własnego doświadczenia polecam.

Sarenka

Posty: 14

 
Ciekawa jestem, które dokładnie są zajęcia w takim sportowym przedszkolu. Nie widziałam w Warszawie Wilanowie czegoś takiego, a jestem zainteresowana. Jak coś, to piszcie, bowiem mnie również będzie czekało podjęcie takiej decyzji w przyszłym roku. Im uprzednio wiedzieć, tym lepiej.

Black_Riot

Posty: 5

 
No właśnie to duży plus te małe grupy. Bez różnicy na profil niepublicznego przedszkola w Wilanowie uważam, że nie ma to jak prywatna placówka. Tu dzieci mają zdecydowanie lepsze warunki.

Funtus009

Posty: 6

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była niezwykle dobra decyzja mojego męża. Generalnie uważam, iż najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się wiecej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

BobStanley

Posty: 22

 
Nie pomogę w odszukaniu placówki przedszkolnej, albowiem sama poszukuję przedszkola w miasteczku Wilanów na przyszły rok. Wiem jednak, że akurat w tej kwestii należałoby kierować się opiniami. Nie ma to jak coś z polecenia. Też liczę na waszą pomoc :)

propek1

Posty: 8

 
Sport to niezwykle istotna kwestia. Warto od najmłodszych lat wpajać dzieciom co porządne. Nie widziałam żadnego sportowego przedszkola w Warszawie Wilanowie. Jak coś wiecie na ten temat, tp piszcie, bowiem chętnie bym skorzystała.

johncena67

Posty: 10

 
Nie uważam, żeby sportu było za dużo. To poza tym pewnie dobrze dostosowane zajęcia do wieku dzieci. Mnie się pomysł sportowego przedszkola w miasteczku Wilanów bardzo podoba.

tigra32

Posty: 7

 
To przedszkole w Warszawie Wilanowie, do którego posyłałam synka http://www.karate-kids.pl. Niesłychanie fajne przyjaźnie nastawione do dzieci miejsce. Placówka na poziomie, porządne jedzenie. Najistotniejsze, iż syn chciał chodzić :)

gagurni

Posty: 7

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, które stawia na sport. To naprawdę świetna sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

Fifeczek2

Posty: 11