Nieruchomości

Nieruchomości

Cześć.

Intryguje mnie od jakiegoś czasu ten nowy program wspierający gospodarkę nieruchomości w Polsce („Rodzina na swoim” bodajże). Czy faktycznie u Was w mieście są mieszkania, które spełniają warunki tego programu?

Może to dziwnie zabrzmi, ale w moim mieście nie ma ani jednego mieszkania, które je spełnia!

Mr Boks

Posty: 19

 
Ja osobiście uważam, że jest to raczej normalna kolej rzeczy, że przy wzroście minimalnego wynagrodzenia rośnie także cena nieruchomości mieszkalnej.
Nie wiem jak lokale usługowe, ale to temat na innego posta.

dodo1994

Posty: 18

 
Z mężem ostatnio doszliśmy do wniosku, że możemy wynajmować mieszkanie przez całe życie, bo w razie problemów finansowych możemy się wprowadzić do jego rodziców, a w przypadku braku pieniędzy przy kredycie, to już nic nie pozostaje tylko długi.

Kiziak

Posty: 19

 
Niestety bez kredytu mało kto ten dom kupi, ale jednak rynek jest otwarty a mieszkania już raczej tańsze nie będą.

Doamdor

Posty: 28

 
Ceny działek niestety rosną, także nawet jakby ktoś nie wykorzystał tej działki to mógłby ją potem odsprzedać z zyskiem. Nie wiem czy dobrze rozumuję, o ile nie to mnie naprowadźcie.

Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Namo

Posty: 18

 
Hej.

Mnie się o mieszkania nie pytaj, bo z moim budżetem miesięcznym to naprawdę mogę powiedzieć tyle, że obecne zarobki Polaków nie pozwalają na zakup mieszkania. Nie ważne czy jest to mieszkanie od dewelopera czy z drugiej ręki. Chciałabym mieć swoje mieszkanie, lecz obecnie jedynie jestem w stanie pokryć koszt wynajmu + opłaty oraz koszt wyżywienia.

tomeix

Posty: 23

 
Obecnie nie ma nowych mieszkań w moim mieście, które są oddane do realizacji. Wszystkie są wykupione przed ich oddaniem!

Podobno Polacy są biedni, ale w takim razie kto kupuje te mieszkania?

multikrzych

Posty: 18