domy hiszpania, opinie

domy hiszpania, opinie

Witam. Z kogo pomoc powinienem skorzystać, gdy interesuje mnie zakup nieruchomości hiszpania?

Sis45

Posty: 5

 
Wiem, że duża konkurencja panuje, jeśli chodzi o biura nieruchomości hiszpania costa blanca. Poniektóre są w stanie zaproponować nawet pomoc w zakresie budowy domu, a więc nieruchomości z rynku pierwotnego. Większość biur cechuje się dość dużą elastycznością.

Saagerrak

Posty: 9

 
Z własnych doświadczeń mogę potwierdzić, że istnieje biuro nieruchomości hiszpania calpe, które w 100% potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Współpracowałem z nimi, więc mogę dać namiary na priv :-)

hubertus

Posty: 2

 
Nie miałem do tej pory zielonego pojęcia, które ceny nieruchomości w hiszpanii obowiązują. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy przeczytałem Wasze wypowiedzi na forum.

rz3zn!k

Posty: 25

 
Od zawsze marzył mi się zakup nieruchomości hiszpania. Niebawem zamierzamy wdrożyć plany w życie, ponieważ w końcu dysponuje odpowiednim budżetem, który zamierzam zagospodarować na ten cel. Musiałem się pochwalić :)))

seniorit5

Posty: 5

 
To biuro sprostało moim oczekiwaniom: http://levantesol.com/zakup-nieruchomosci/, gdy planowałem zakup nieruchomości w hiszpanii. Ostatecznie udało mi się zamknąć transakcję, choć bez ich pomocy obawiam się, że byłoby to wręcz niewykonalne :)

audi80

Posty: 4

 
Musicie zwrócić uwagę, aby sprzedaż nieruchomości w hiszpanii przeprowadziła dla Was agencja, która posiada duże doświadczenie oraz odpowiednią renomę. W przeciwnym wypadku możecie zapłacić bajońską sumę jako tzw. prowizję.

Mariusz

Posty: 6