Sprzedam działki Kraków

Sprzedam działki Kraków

Kochani!

Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć kupca na dużą działkę pod Gdańskiem;/ Powoli mam dość, myślałem, że to całkiem intratna oferta, a tymczasem lipa, nikt nie dzwoni. Może to wina słabego pozycjonowania strony, na której opublikowałem swoją ofertę?

Możecie polecić jakieś skuteczne serwisy?

szulmar

Posty: 15

 
Masz tych stronek od groma...ja już też sam nie wiem, gdzie dodać swoje ogłoszenie. Generalnie zależy mi na tym, żeby miało dużo wyświetleń, mogę nawet za nie jakoś rozsądnie zapłacić.

FOTO-PHOTO

Posty: 17

 
Nie orientuję się za bardzo:P

Ostatnio szukaliśmy stancji z kolegami, ale to oni bardziej załatwiali:P Chyba się ogłaszali na jakimś forum, czy czymś takim, w każdym razie na pewno każdy z nas dodał też post na fejsie. To też jakaś opcja w sumie.

Pozdro!

Anulkaa2

Posty: 16

 
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na to, żeby szybko sprzedać jakąkolwiek nieruchomość – dom, działkę, mieszkanie, magazyn niż internet. Najlepsze portale są odwiedzane dziennie przez tysiące ludzi, więc szanse na udaną transakcję są spore.

Nowa

Posty: 16

 
Najważniejsze, żeby było dużo danych w ogłoszeniu. Są takie serwisy, gdzie można naprawdę drobiazgowo opisać nieruchomość. Metraż, instalacja, typ okien, ogrzewanie – dosłownie każdą cechę można zaznaczyć i to jest fajne, bardzo pomocne i zachęca ludzi do sprawdzenia oferty.

kapishon

Posty: 20

 
Jakiś czas temu się zarejestrowałem na kilku takich stronach, bo chcę sprzedać działkę, ale powiem Ci, że kiepsko idzie szukanie kupca. Już prędzej ludzie chcą wynajmować. Zresztą w sumie to się z jednej strony nie dziwię, ale z drugiej...dla mnie wygodniej byłoby sprzedać.

ombre070

Posty: 18

 
Ja dość dużo fajnych ofert znalazłem na stronie http://oferty-dom.pl. Akurat szukałem domu jakiś czas temu i udało mi się szczęśliwie znaleźć bardzo korzystną ofertę w Gdańsku. Sam portal ładnie prowadzony, bez problemu znalazłem te oferty, które mnie interesowały. Jest wyszukiwarka szczegółowa, można sobie ustalić konkretne kategorie.

Szozi

Posty: 18

 
Nieruchomości w Polsce to teraz taki rynek, że masakra. Co chwila coś budują, karuzela się kręci, na wtórnym i pierwotnym od ofert aż się roi. Jak szukałem mieszkania do wynajęcia, to codziennie miałem do przewertowania jakieś dwadzieścia ofert, które spełniały moje wymagania.

Jacuś3456

Posty: 24

 
Jakoś w zeszłym tygodniu dodałem swój dom do bazy ogłoszeń na http://oferty-dom.pl i mogę Ci śmiało rekomendować tę stronkę. Cenowo bardzo korzystnie, płacę symbolicznie, a ogłoszenie jest wysoko pozycjonowane, więc na brak zainteresowania ofertą nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie, ciągle muszę robić prezentacje dla kolejnych chętnych:P

Wu

Posty: 26