biuro wirtualne w Warszawie, jaka oferta ?

biuro wirtualne w Warszawie, jaka oferta ?

Może znajdzie się ktoś tutaj, kto poleci jakieś dobre biuro wirtualne w Warszawie? Pewnie taka opcja zdecydowanie tańsza na początek?

olikt56

Posty: 6

 
Jak widzę, to rzeczywiście świetny pomysł, bo akurat nie potrzebuje stacjonarnego biura. A podobno w takim biurze wirtualnym można wynająć gabinet w ramach jakiejś umowy. Tak?

rolniki

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o biuro wirtualne to oczywiście, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują naprawdę renomowane firmy, dlatego uważam, że każda z nich jest dobrym rozwiązaniem.

mercedess

Posty: 3

 
Z wirtualnego adresu w Warszawie korzystam w www.city-office.pl. Drugi rok już tutaj i współpraca niezmiernie w porządku. Korzystamy od czasu do czasu z gabinetu do pracy.

Mr Frog

Posty: 5

 
Największe obawy mam jednak do tego, czy rzeczywiście zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim przypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Ale ogólnie idea wirtualnego biura jest naprawdę okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

namok

Posty: 6

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) dlatego powiem tylko tyle, iż wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją niezwykle korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednakże ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

Fiszerek3

Posty: 20

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, niemniej jednak musiałoby to być jakieś faktycznie sławne renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, która byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

pawel253

Posty: 5

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko idealne na sam początek, ale teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najistotniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Niemniej jednak to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

Anno Domini

Posty: 8