wycena domu w Myślenicach, szukam

wycena domu w Myślenicach, szukam

Potrzebny mi specjalista w dziedzinie rzeczoznawstwa majątkowego. Chodzi o wycenę działki w Myślenicach. Z góry dziękuję.

Gucio

Posty: 2

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

Czarek

Posty: 16

 
Jak masz sprawę sądową, to wówczas wynagrodzenie dla rzeczoznawcy majątkowego ustala sąd. Nie musisz szukać na własną rękę, ani ustalać z nim kosztów za usługę. Wiem, albowiem znajomy miał sprawę i tak właśnie było. Możesz naturalnie sprawdzić, jak kształtują się ceny w Myślenicach. Natomiast myślę, iż to zbędne. Pozdrawiam.

Lopez58

Posty: 5

 
Myślę, że będę musiał dokładniej zapoznać się z opiniami klientów. Nie chciałbym zlecić wyceny nieruchomości pierwszemu z brzegu rzeczoznawcy. Mam nadzieję, że może tutaj na forum podeślecie wiecej informacji na temat usług w Myślenicach. Nie orientuję się w tej dziedzinie ni w ząb, wobec tego mam tyle pytań i wątpliwości.

codePerformance

Posty: 12

 
Myślę, iż akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, pożądane byłoby osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się bardziej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

Kitas

Posty: 4

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

francoo_00

Posty: 2

 
Myślę, że na pewno znajdziesz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, że zawsze możesz porównać oferty. Jeśli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być naprawdę zróżnicowane. Uważam, że w Myślenicach nie jest drogo.

labuh

Posty: 10

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, że nie ma to jak odszukać specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeśli chodzi o Myślenice, to na pewno odszukasz tu kilka porządnych firm.

Yuri20

Posty: 5

 
Jak masz wszelkie potrzebne dokumenty, to taka wycena nieruchomości nie trwa długo. No chyba, że dana firma jest zawalona pracą. Poszukaj i najpierw podzwoń po rzeczoznawcach z Myślenic. Na pewno znajdziesz kogoś, kto na szybko wykona ci taki operat szacunkowy. Pozdrawiam.

Boss

Posty: 14