ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

Opłaca się dodawać nieruchomości do darmowych portali? Ktoś tam w ogóle zagląda? Mam kilka mieszkań i zastanawiam się jak zaoszczędzić pieniądze na wystawianiu ogłoszeń. Co im możecie doradzić?

jajcarek

Posty: 1

 
Znalazłem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, dlatego są nowe i co ważne aktualne.

grzes3345

Posty: 4

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest znacząca, lecz i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak niezwykle istotna jest lokalizacja.

Ryszardzik3

Posty: 8

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, ale i jak je bardzo dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

iDuri

Posty: 6

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, że te darmowe mają sens. Oczywiście dodaje je również w płatnych serwisach. Tak naprawdę to im jest ich więcej tym większe są szanse, a przecież każdy chce sprzedaż szybko i drogo.

frutes45

Posty: 10

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, natomiast wieży mi brakuje. Na nieszczęście mam małą kawalerkę, natomiast kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, iż wygram. Wtedy sprawdzeń wspaniałe zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Marioleczka

Posty: 8

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeśli mam coś na sprzedaż. To porządne rozwiązanie, ale czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną niezwykle prędko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

Laleczka

Posty: 4

 
Ogłoszeń jest bardzo dużo, dlatego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się kupić.

serwertus

Posty: 5

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, iż te darmowe mają sens. Naturalnie dodaje je również w płatnych serwisach. Tak faktycznie to im jest ich wiecej tym większe są możliwości, a przecież każdy chce sprzedaż szybko i drogo.

kllarka

Posty: 11