Imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe

Dzień dobry. Pilnie muszę zorganizować imprezę firmową. Pomóżcie w znalezieniu jakiejś agencji. Dobrze, żeby była ze śląska. Dzięki:)

hihi45hihi

Posty: 10

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to naprawdę dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak znana wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, że tego rodzaju imprez ma za sobą już bardzo dużo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

labuh

Posty: 9

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje świetne show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, bo warto.

sebuśś4

Posty: 11

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę dużą firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, bo działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

brzucholl

Posty: 14

 
No właśnie imprezy firmowe potrafią człowiekowi spędzić sen z powiek. Nie wiadomo co będzie najlepsze. Niemniej jednak ze swojego doświadczenia proponuję zlecić to fachowcom. Kiedyś próbowałem swoich sił sam, nie wyszło:(

Pyszności2

Posty: 30

 
Szukałem od dawna jakiejś agencji, która zajmuje się organizacją imprez dla firm. Znalazłem tą i skorzystaliśmy z oferty pokazów scenicznych artystki, którą nie tylko warto, ale trzeba polecać. U nas wyszło to naprawdę ekstra i z tego co wiem, to wszystkie imprezy z Jej udziałem są świetne i się podobają.

sonio

Posty: 27