Imprezy plenerowe, sprawdzona firma

Imprezy plenerowe, sprawdzona firma

Hej. Moja firma boryka się z problemami, ale domyślam się, że wszystkiemu winne są kampanie promocyjne firmy, a raczej ich brak.

Co bylibyście w stanie polecić w rozsądnej cenie i jakie działania mają dużą skuteczność?

Motospec

Posty: 13

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, ale nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

aLIMER56

Posty: 10

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno szukałem firmy, która zaplanuje moje starania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

noman1

Posty: 18

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, albowiem moja firma przestała przynosić należyte zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

zdsakk87

Posty: 18

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

Paqu

Posty: 14

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, bowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Dr-House

Posty: 21

 
Witam. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pytań, na które znam już odpowiedzi.

Specjalista

Posty: 30

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum ważnie mi pomogły.

snake7

Posty: 20

 
Dzień dobry. Moi klienci od dłuższego czasu zabiegali, abym rozpoczął organizację imprez plenerowych, ponieważ dotychczasowe usługi przestały wystarczać im firmom. Z chęcią przystąpiłem do działań mających to na celu, ale uświadomiłem sobie coś bardzo ważnego – nie posiadam doświadczenia. Zastanawiam się czy sprostam. Może dacie mi jakąś radę?

PS. Chcę organizować eventy i akcje promocyjne.

sonio

Posty: 26

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które codziennie w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

tefal100

Posty: 19