fajny zespół na wesele, polecicie ?

fajny zespół na wesele, polecicie ?

Już teraz zastanawiamy się nad zespołem muzycznym. Będą nam potrzebni sprawdzeni muzycy z Puław.

Justynka45

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle iż tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

Wraczki333

Posty: 3

 
To świetny zespół muzyczny z Warszawy http://zespol-retro.pl. Na weselu dają z siebie wszystko. U nas spisali się na medal. Dojeżdżają do okolic. Szczerze polecamy i pozdrawiamy.

liomrtyu

Posty: 20

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko świetny zespół muzyczny, ale też konferansjer. Jak na razie nie znalazłem żadnego w Łukowie. Może rzeczywiście szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest dużo droższa, ale jak nie znajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

Escada

Posty: 12

 
Nie mam pojęcia, bowiem kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Faktycznie dziś jest o mnóstwo wiecej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, natomiast ci dobrzy są pozajmowani na faktycznie daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Meryk87

Posty: 7

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na dobrych muzyków. Mogę powiedzieć, że było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

21gregorek

Posty: 11

 
To bardzo mi przykro :( My podeszliśmy do sprawy bardzo poważnie i zdecydowaliśmy się na poszukiwania zespołu muzycznego w Puławach rok przed weselem. Zamówione i zaklepane :)

Riko64

Posty: 13

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dziś jest o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, ale ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

mikuś33

Posty: 7

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do ludzi, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Anno Domini

Posty: 21

 
Spotkanie owszem jest bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

serum56

Posty: 9