fitness w Zakopanem, gdzie ??

fitness w Zakopanem, gdzie ??

Cześć. Ciekawi mnie to, kto przeprowadza treningi personalne zakopane, a jednocześnie z kogo usług mieliście okazję już korzystać. Możecie podzielić się swoją wiedzą, a zarazem doświadczeniami w tym zakresie?

Joe

Posty: 6

 
Uważam, że odbywające się u nich: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-9 zajęcia fitness zakopane są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najniezwyklej wymagających.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Nie mam zielonego pojęcia, jaką kwotę będziecie musieli przygotować, jeśli w obrębie Waszych zainteresowań będą pozostawały treningi personalne zakopane. Słyszałem kiedyś, że podejmując z trenerem długoterminową współpracę potrafi być nieco taniej.

Franuś

Posty: 9

 
Nie ma ściśle sprecyzowanych cen, jeśli chodzi o treningi personalne zakopane. Poszczególni przedstawiciele tej profesji potrafią oczekiwać mniej wiecej od 50 do 150 zł za godzinę. Mnóstwo zależy od renomy, którą posiada dany trener personalny.

Buła

Posty: 19

 
Nie miałam do tej pory jakiegokolwiek doświadczenia z trenerem personalnym zakopane, niemniej jednak rozważam jego “zatrudnienie”. Być może w ten sposób będę w stanie nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia, aby nie ucierpiało na tym moje zdrowie.

bodeksus

Posty: 20

 
Dobrze wyposażona siłownia zakopane była moim priorytetem. Całe szczęście, iż udało mi się taką znaleźć. Jednocześnie karnet nie kosztuje przesadnie dużo. Mogę ją polecić, lecz wyłącznie na priv :)

Hymnny4

Posty: 12

 
Wiadomo, że klienci potrafią mieć bardzo zróżnicowane wymagania, jeśli chodzi o siłownię zakopane. Mi wystarczą podstawowe maszyny, miła atmosfera, a także możliwość wzięcia prysznica po treningu w komfortowych warunkach.

Sarenka

Posty: 13

 
Przede wszystkim kobiety podejmują decyzję o tym, aby zapisać się na fitness zakopane. Pragnę zaznaczyć, że czasami w takich zajęciach postanawiają uczestniczyć mężczyźni, aczkolwiek to sporadyczny widok. Muszę przyznać, iż podziwiam ich jednak za odwagę. Pozdrawiam serdecznie.

pawel253

Posty: 8

 
Przede wszystkim kobiety podejmują decyzję o tym, aby zapisać się na fitness zakopane. Pragnę zaznaczyć, iż czasem w takich zajęciach postanawiają uczestniczyć mężczyźni, aczkolwiek to sporadyczny widok. Muszę przyznać, iż podziwiam ich jednakże za odwagę. Pozdrawiam serdecznie.

kryj

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że możecie cieszyć się szerokimi możliwościami wyboru, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi fitness zakopane. Przybieram się do tego, aby zapisać się do porządnego klubu na zajęcia.

endrjuuu

Posty: 22