Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

Phylu

Posty: 8

 
Podpowiem K Sport w kwestii dobrego sprzętu do siłowni. Sam mam ich drążek i sobie chwalę. Nic się nie psuje, wszystko trzyma się ściany perfekt. Poza tym sam drążek jest mega funkcjonalny można ćwiczyć na dziesiątki różnych sposobów co jednak znacznie urozmaica i tak dość nudny i zmudny trening na siłowni.

magic17

Posty: 22

 
Nigdy nie lubiłem ćwiczeń stricte siłowych jakoś strasznie mnie to nudzi. Podziwiam każdego kto się potrafi przełamać i ćwiczyć codziennie z ciężarami. Ja bym się zanudził. Wolę pyknąć w nogę, kosza, siatkę, cokolwiek ale nie sztanga.

3

Posty: 5

 
Co by nie mówić to teraz dużo ludzi coś tam trenuje. Jedni biegaja, inni jeżdżą na rowerze, trzeci chodzą na squasha a jeszcze inni wolą przerzucać kilogramy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Miki

Posty: 6

 
Jest dużo marek robiących porządny sprzęt do siłowni, można sobie dopasować to co komu potrzebne. Ja bym na pewno chciał mieć atlas, gdzie bym sobie mógł w jednym miejscu poćwiczyć tak naprawdę wszystko – od nóg, przez kaptury,na bicku kończąc. Ale atlasy są z kolei dość drogie.

Pszemeg

Posty: 8

 
Ja to robię regularnie tylko brzuszki i pompki nic poza tym. Sprzętu nie potrzeba mi żadnego a brzuch wygląda nawet nieźle, może nie jest super wyrzeżbiony ale mały kaloryfer widać .

Trener

Posty: 11

 
Trening to tylko jeden z elementów układanki jeśli chce się rzeczywiście zbudować fajną formę. Tak samo jak do treningu trzeba podchodzić do diety, czy ogólnie stylu życia. Warto pamiętać że forma rośnie jak odpoczywamy a nie jak trenujemy także – regeneracja przede wszystkim!

alibaba

Posty: 9

 
Kilka podejść robiłem do trenowania siłki ale jakoś za każdym razem moja przygoda z hantlami kończyła się wyjątkowo szybko. Ale wciąż nie tracę nadziei że kiedyś się wkręcę na poważnie i złapię na to zajawkę.

Warszawiak

Posty: 8

 
Witam. U mnie w siłowni w piwnicy tego sprzętu jest dużo, uzbierało się przez ostatnie 5 lat, ale prawda jest taka że głównie korzystam z ławeczki do brzuszków i tyle.

Krzysio

Posty: 33

 
najlepiej łączyć siłownię z jakimś treningiem bardziej dynamicznym. Sam się ostatnio zapisałem na judo i jestem mega zadowolony. Tak naprawdę można jednym ruchem człowieka obezwładnić jeśli zna się podstawy takich zapasów.

Rico

Posty: 9