treningi jiu Jitsu Poznań, szukam !

treningi jiu Jitsu Poznań, szukam !

Zastanawiam się, nad którym sportem walki. Czy trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu jest możliwe? Mnóstwo o tym słyszałem i chce spróbować.

dobryrd

Posty: 5

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić zwłaszcza dzisiaj gdzie filmów instruktażowych jest bardzo dużo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, ale nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

Warren1987

Posty: 6

 
Jeśli interesuje Was sporty walki w Poznaniu to na stronie http://bjj-poznan.pl macie oferty klubu, który idealnie się do tego nadaje. To specjaliści od różnych sportów walki. Korzystam od dawna z ich pomocy.

Black_Riot 

Posty: 3

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do którego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go znaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Dlatego dopytam go i dam znać. Wiem, że był zadowolony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

Fifeczek2

Posty: 14

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest bardzo trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

Kitas

Posty: 5

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

Black_Riot

Posty: 8

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

ZaNK3R

Posty: 19

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem zadowolony. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, wobec tego polecam innym. Sam dawniej trenowałem, lecz teraz więcej siedzę poprzez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, lecz trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest bezproblemowe.

pawel253

Posty: 9

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich niesłychanie wymagających treningach.

namedal6

Posty: 5

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, jakie znam trenowało boks, natomiast prędko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niesłychanie ciężkie. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. W przeciwnym wypadku się nie da.

MaszWielkosc

Posty: 29