Bielizna termiczna - dobry sklep ?

Bielizna termiczna - dobry sklep ?

Dzień dobry. Czy każdego rodzaju odzież termoaktywna nie przesiąka od potu i można biegać w niej, nie czując przechodzących po plecach dreszczy?

Klakier

Posty: 9

 
Całą swoją rodzinkę ubieram w odzież termoaktywną, jak w ferie zimowe wybieramy się w góry na narty. Dzięki temu mam pewność, że dzieciaki mi nie zachorują. Problem z bawełną polega na tym, że wolniej schnie na niej pot i często po zdjęciu kurtki człowieka owiewało i błyskawicznie był przeziębiony.

czesiek555

Posty: 16

 
Nigdy nie kupuję bielizny termoaktywnej w dyskontach, bo nie ma ona nic wspólnego z termo aktywnością. Wszystkie zakupy robię w necie, w cudownie dobrze wyposażonym sklepie http://www.centrumsportu.eu.

codePerformance

Posty: 11

 
Moim skromnym zdaniem najlepiej w praktyce sprawdza się odzież termoaktywna, która nie ma żadnych szwów. Niewątpliwie jest ona znacznie droższa od tej tradycyjnie łączonej, niemniej jednak dzięki temu nie powinniśmy mieć żadnych kłopotów z otarciami skóry czy dyskomfortem w miejscach wrażliwych lub intymnych.

Ptaszyna

Posty: 21

 
Możesz mieć takie wrażenie, że bielizna termoaktywna ogranicza pocenie się. W rzeczywistości jednak materiał termoaktywny nie doprowadza do tego, aby pot utrzymywał się na powierzchni twojej skóry. Jest on jedynie odprowadzany na zewnątrz bielizny.

Renifer87

Posty: 20

 
Ja z kolei odzież termoaktywną wykorzystuję do biegów z przeszkodami. Podoba mi się w niej to, iż daje znaczny komfort biegania oraz bardzo prędko schnie, nawet gdy na niebie nie pojawia się słońce.

Namo

Posty: 19

 
Nieprawdą jest to, że bielizna termiczna jest niewskazana dla kobiet. Sama używam takiej bielizny od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona. Wcześniej podczas biegania czułam dyskomfort, teraz już nie.

Andzia

Posty: 14