Dach płaski, proszę o pomoc ?

Dach płaski, proszę o pomoc ?

Hej ostatnio usłyszałem o dachach epdm i bardzo zainteresował mnie ten temat a więc kieruję do was pytanie czy ktoś z was taki posiada i może powiedzieć coś więcej na temat jego trwałości i tego czy faktycznie dach tego typu jest opłacalny?

reklamos

Posty: 7

 
Na Twoim miejscu nie obawiałbym się dachów płaskich gdyż dzięki nowoczesnym materiałom są one niezmiernie wytrzymałe i nie ma możliwości aby uległy uszkodzeniu czy zawaliły się. Sam takowy posiadam i jestem niezmiernie zadowolony.

grzes3345

Posty: 10

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na dach płaski od najtańszych firm. Taki dach może niestety nie posiadać odpowiedniej wytrzymałości i może bardzo szybko ulec uszkodzeniu. Moim zdaniem warto dopłacić i skorzystać z firmy, która świadczy usługi na naprawdę niesamowicie wysokim poziomie.

kdeel32

Posty: 18

 
Jeżeli interesuje Cie pokrycie dachu membranami płynnymi to polecam Ci tę firmę: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-membrany-plynne.html, moim zdaniem jest ona najlepsza na rynku.

2findme2

Posty: 19

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na najtańsze firmy ponieważ może to skutkować wykonaniem dachu naprawdę niskiej jakości z którym później będą problemy.

nauczka5

Posty: 14

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na najtańsze firmy gdyż może to skutkować wykonaniem dachu faktycznie niskiej jakości z którym później będą kłopoty.

Wacław

Posty: 12

 
Na Twoim miejscu pozbyłbym się wszelkich obaw przed montażem dachów płaskich ponieważ obecnie są one naprawdę trwałe i naprawdę warte zainteresowania. Dlatego też moim zdaniem Twoje obawy są całkowicie bezpodstawne i jedynie tracisz przez nie czas.

adamczykkk00

Posty: 13