wykończenie wnętrz warszawa, poszukuję!

wykończenie wnętrz warszawa, poszukuję!

Witam. Mam pytanie i firmę remontową. Już niedługo będę potrzebować kogoś od wykończeń wnętrz w Warszawie. Czekam i dziękuję.

Misieczek

Posty: 2

 
Coś wiem na temat sufitów napinanych w Warszawie. Tu naprawdę potrzebni są fachowcy, którzy wiedzą, z czym się to je. Mnie ktoś po prostu schrzanił robotę i tyle. Koniecznie sprawdzajcie opinie, pytajcie, zanim podejmiecie decyzję.

Grabow12

Posty: 3

 
Tego typu remonty nie należą do tanich. Za sufit w Warszawie będzie trzeba trochę zapłacić. Wszystko zależy, jaki metraż, rodzaj itd. Może poszukaj kogoś z wstępną darmową wyceną. Mnie też podoba się takie wykończenie. Wiem jednak, że nie jest tanie. Masz coś takiego jednak na lata i naprawdę służy. Wiem, bo znajoma ma coś takiego w sklepie.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Teraz każdy chce mieć taki sufit Barrisol :D Lecz rzeczywiście jest efekt wow, przede wszystkim jak weźmie się pod uwagę te podświetlane czy lustrzane. Wystarczy wejść na strony firm z Warszawy i podziwiać. Podobno to remont na lata.

pawel253

Posty: 3

 
To dobra firma remontowa ze stolicy http://napinane-warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz/zakres-prac. Korzystaliśmy już z ich usług kilka razy. Mają spory zakres remontów i jak na Warszawę całkiem korzystny cennik. Polecam, ponieważ się nie zawiodłem.

edyta123

Posty: 8

 
Też chcielibyśmy coś takiego zamontować w domu. Ciekaw jestem, jaki byłby to koszt takiego najprostszego sufitu Barrisol. Może są w Warszawie firmy, jakie nie biorą za projekty wiele. Jak się orientujecie, dajcie znać.

Wariat

Posty: 16

 
Za sufit Barrisol mało nie zapłacisz, tym bardziej że to Warszawa :) Ale tak ogólnie to efekt jest wyjątkowy. W sumie nie da się go porównać do żadnego innego wykończenia. Poza tym masz pewność co do trwałości. Zdecydowałem się na taki wybór, bo takiego sufitu nie musisz zmieniać, czyścić przez wiele ładnych lat. Polecam

AGDDDy1

Posty: 8

 
Co do negocjacji to nie byłbym taki pewien. W sumie nigdy nie udało mi się coś takiego ;) Groszowe sprawy opuszczali. Może nie mam do tej kwestii daru :D A tak na poważnie, to będzie mi jeszcze potrzebna ekipa montażowa znająca się na sufitach napinanych. Koniecznie ktoś z Warszawy.

Escada

Posty: 10