Czy w Krakowie sprzedają tanie kominki ?

Czy w Krakowie sprzedają tanie kominki ?

Piszcie adresy sklepów z kominkami w Krakowie, gdzie mają dobre urządzenia i w miarę spoko ceny, dziękuję.

czesteruś34

Posty: 7

 
Na wielu forach o kominkach w Krakowie polecają ten sklep, więc prawdopodobnie to dobra oferta, choć przekonać trzeba się na własnej skórze naturalnie:)

pawelbin

Posty: 21

 
O kominku marzyłam zawsze. W naszym przypadku jednak takie typowo grzewcze rozwiązania to zdecydowanie za znaczny koszt, w Krakowie jest też spora propozycja biokominków, więc nie chyba to nam obecnie pozostaje :) pozdrawiam i życzę owocnych zmian w domach :)

TomekK

Posty: 7

 
Ja kupowałem tutaj http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Udało mi się zrobić bardzo atrakcyjny cenowo zakup kominka w Krakowie. Nie dajcie się nabrać, że tani kominek jest zły. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 8

 
Na wielu forach o kominkach w Krakowie polecają ten sklep, więc prawdopodobnie to dobra oferta, choć przekonać trzeba się na własnej skórze oczywiście:)

Anno Domini

Posty: 8

 
Ich ofertę też widziałem, nawet konkretnie przeglądałem :)Jak na kominki w Krakowie i sklep nie jest drogo. Ciekawe ile za montaż biorą. Może ktoś miał styczność? Nie wiem co wybrać do siebie. Mam brzydki dylemat. I tak ciągle pozostaję w kropce, bowiem też zastanawiałem się grubo nad instalacją grzewczą, natomiast to jednak już spory koszt.

edyta123

Posty: 9

 
Mieszkam niedaleko krakowa więc może skorzystam z tej oferty kominków. Zauważyłem, że można u nich kupić taniej, niż w innych tej branży sklepach, ale nie wiadomo ile biorą za taki projekt całej instalacji i montaż. Sam to bym się obawiał coś takiego montować.

090913123

Posty: 17

 
Najlepiej wybrać ofertę kominków z montażem, znają się na rzeczy więc zrobią raz dwa taką instalację. Oferta w Krakowie w tym sklepie jest ogromna. Poza tym kompleksowo.

dersert

Posty: 12

 
Korzystałem z usług montażu kominków w Krakowie i jestem zadowolony. Miałem ochotę robić wszystko sam, sporo się poedukowałem w tej kwestii :) ale nie ryzykowałem. U mnie chodziło o całą instalację grzewczą, więc lepiej było nie szukać samodzielnych rozwiązań. Ogólnie zwykły kominek można zamontować samemu, instalacji nie. Za duże ryzyko:)

HalskiPL

Posty: 16