Domy szkieletowe, dobra firma

Domy szkieletowe, dobra firma

Co sądzicie o rynku domów drewnianych w Polsce? Czy warto się w to bawić i do kogo się w razie czego odwołać o radę?

Worms

Posty: 16

 
Teraz to już nawet profesjonalni deweloperzy przerzucają się na budownictwo drewniane ze względu na koszty. Trudno sprzedać mieszkanie w takich cenach, jakie panują na rynku. Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi.

zpox

Posty: 12

 
Nie korzystaj z drewna niesuszonego. Zamiast niego wybierz komorowo suszone, strugane i koniecznie impregnowane. Zapobiegniesz tym samym problemom jakościowym.

Szukaj wykonawców, którzy mają taki standard w ofercie.

Facio

Posty: 20

 
Nie tylko warto samą firmę oceniać, ale też materiały z jakich korzysta. Poproś o ich listę, a szybko zobaczysz, czy masz do czynienia z profesjonalizmem. Wystarczy zerknąć na serwisy opiniotwórcze.

daron64

Posty: 22

 
Mieszkam w domu drewnianym budowanym lata temu, przez znajomych specjalistów. Może nie jest postawiony super idealnie, ale za to remonty są mega tanie, modernizacje też wykonuje się bez problemów. Dobra inwestycja, jak masz przekonanie, co do jakości samego surowca. Tutaj tkwi klucz do żywotności.

mario72k

Posty: 17

 
Mieszkam w domu drewnianym, konstrukcja szkieletowa, energooszczędnym, ok 100 m2 od pięciu lat. Zamówiliśmy z rodziną w DomLux, bo słyszeliśmy o tej firmie wiele pozytywnych opinii, czytaliśmy referencje, itp. Do tego zleciliśmy specjaliście ocenę projektu i dostaliśmy pozytywną odpowiedź. To była jedna z lepszych decyzji w życiu. Tak przynajmniej teraz uważam. Warto się zapoznać i ewentualne poprosić o bezpłatną wycenę. Zawsze to trochę bezpieczniej zacząć współpracę :) Polecam DomLux, czyli http://domydrewniane.org.pl.

jan630

Posty: 19

 
Większość firm zajmujących się tematem budownictwa drewnianego ma darmowe wyceny, więc bez problemu nawiążesz wstępne kontakty i ocenisz swoje możliwości finansowe.

Liome5656

Posty: 15

 
W DomLux zaproponowali mi dom drewniany w konstrukcji szkieletowej. Miałem trochę wątpliwości, bo sporo jest negatywnych opinii o ociepleniu takiego budynku. Przekonał mnie fakt, że nawet mocno wymagający jakościowo Austriacy zamawiają w tej firmie. Postanowiłem spróbować, podpisałem umowę, realizacja planowa, żadnych spięć na linii klient-wykonawca.

Mogę z czystym sumieniem polecić kontakt. Za darmo robią wycenę, więc nie masz żadnego zobowiązania na dzień dobry. Warto skorzystać moim zdaniem, jeżeli temat cię interesuje.

Motospec

Posty: 21

 
Dom z bali naturalnie okrągłych polecił mi kumpel z Kanady. Mówił, że od dwudziestu lat mieszka i nie miał nawet jednego remontu. Przesłał mi projekt i skontaktowałem się z kilkoma firmami ogólnie, ale ostatecznie wybrałem DomLux (http://drewniane-domy.biz.pl), bo elegancko zaadaptowali mi projekt pod budżet (wielce ograniczony).

Wyszło elegancko, od dwóch lat mieszkam, jest ciepło, umowa została dotrzymana w stu procentach, a czas realizacji zgodny z warunkami przedstawionymi przez wykonawcę.

yaoks

Posty: 22