Mata grzewcza, jaka firma ?

Mata grzewcza, jaka firma ?

Mam pytanko odnośnie elektrycznego ogrzewania podłogowego. Czy sprawdza się u was ten system? Gdzie kupowaliście folię?

anna_00

Posty: 5

 
My też przekonaliśmy się, że mata grzewcza przy chorującym dziecku to najlepsza rzecz, na jaką warto się zdecydować. Nie tam żadne inhalacje itd. O mikro-klimat trzeba zadbać, żeby na stałe zagościł w naszym mieszkaniu. Odkąd zmieniliśmy system grzewczy mała nie choruje nam już tak często, kaszel, katar jeśli już trwa krótko.

Robuś

Posty: 8

 
Jak chcesz wdrażać system elektrycznego ogrzewania podłogowego to polecam zajrzeć tutaj http://termofol.pl/folia_grzejna-105561-f.html. Dobre ceny, jakość, pomoc w wyborze, super producent. Ogólnie system ten polecam każdemu :)

Boss

Posty: 12

 
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego systemu, a można odnaleźć maty grzewcze w bardzo atrakcyjnych cenach :) swoim ogrzewaniem steruję z telefonu za pomocą specjalnej aplikacji. W końcu odczuwam komfort i nie martwię się o podwyżki energii.

johncena67

Posty: 10

 
W końcu mogę chodzić sobie boso po podłodze :) i nie dbać o to, by dzieci założyły kapcie, skarpetki :) Jeśli chodzi o folię grzejną to jest ona super wygodą dla całej rodziny. Ciepła podłoga w łazience to chyba najtrafniejszy pomysł. Polecam każdemu, montaż prosty mąż sam zrobił, prosiliśmy tylko elektryka do podłączenia.

Andzia

Posty: 13

 
Też zauważyłam różnicę. W okresie grzewczym stale miałam wysuszoną śluzówkę nosa. To był koszmar. Tej zimy było inaczej. Zamontowaliśmy ogrzewanie podłogowe w salonie i sypialni. Po prostu inna bajka. Komfortowo to za mało powiedziane. Względem zdrowia mega różnica.

345_14

Posty: 12

 
Już bym się nie zamienił z powrotem na grzejniki. Takie elektryczne ogrzewanie podłogowe to naprawdę nie niezwykle kosztowna inwestycja, a jakość ciepła całkiem inna. Zrobiłem instalację z uwagi na dzieci, ale wszyscy korzystamy i jesteśmy zadowoleni.

Dziadek

Posty: 27

 
Mnóstwo słyszałem o tych foliach grzejnych. Może to i przyszłościowe rozwiązanie. Jak na razie zdecydowałem się na alternatywę ogrzewania, czyli kominek. Wiadomo, iż nie ma zalet zdrowotnych, lecz troszkę oszczędności można poczynić :)

56_2014

Posty: 15