Farba do łazienki, który sklep ?

Farba do łazienki, który sklep ?

Może ktoś z was jest w stanie doradzić mi w jaki sposób szybko i skutecznie wyeliminować grzyba ze ściany w łazience?

h-humer

Posty: 7

 
Moim zdaniem najszybszym sposobem na pozbycie się grzyba ze ściany jest zastosowanie odpowiedniej farby do malowania, która go zakryje.

Andzia

Posty: 13

 
Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z grzybem na ścianie ale gdy miał je mój dobry przyjaciel to farba na grzyba zdecydowanie pomogła mu w zażegnaniu ich. Mówił, że wystarczyło już jedno malowanie, żeby całkowicie pozbyć się pleśni ze ściany.

wislaczekkk

Posty: 11

 
Osobiście nie polecam Ci eksperymentowania ze wszelkiego rodzaju naparami czy sprejami co do jakich nie jesteś pewien bowiem mogą pozostać trwałe ślady na ścianie po ich zastosowaniu. Od razu polecam Ci nabycie farby na grzyba, która go zniszczy oraz przykryje w taki sposób, iż nie będzie on już żadnym problemem.

Renifer87

Posty: 18

 
To co mówisz jest nieprawdą i z grzybem da się niewątpliwie wygrać. W mojej opinii najlepszym narzędziem do tego celu jest zastosowanie właściwej farby na grzyba, która go przykrywa natomiast również niszczy.

Waskijestem

Posty: 12

 
W takiej sytuacji jak Twoja wszystkim moim znajomym polecam skorzystanie z farby na grzyby i pleśń, jaka eliminuje je w niezmiernie szybkim tempie.

Pendrzeec

Posty: 8

 
Jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz i pleśń ze ściany w ogóle nie chce zejść przez dużą wilgoć to spróbowałbym na Twoim miejscu innej techniki walki z nią. Zastosowałbym farbę na grzyba, która znajdziesz w bardzo wielu sklepach i która jest bardzo skuteczna ale po jej użyciu łazienka będzie do ponownego malowania.

Gumis

Posty: 14

 
To co mówisz jest nieprawdą i z grzybem da się oczywiście wygrać. W mojej opinii najlepszym narzędziem do tego celu jest zastosowanie odpowiedniej farby na grzyba, która go przykrywa ale również niszczy.

crisdean

Posty: 16

 
Zachęcam Cię gorąco do zapoznania się z ofertą tego sklepu, który posiada naprawdę dobre jakościowo produkty w dobrych cenach: http://www.sklep.spinex.pl/katalog/66/92/farba-lazienkowa-perma-white-biala-farba-na-plesn-i-grzyb.

Lupusx

Posty: 5

 
Jakiś czas temu miałem dokładnie ten sam kłopot co Ty i również nie wiedziałem jak pozbyć się grzyba ze ściany. Okazało się jednakże, że wystarczyło pomalować ścianę specjalną farbą na grzyby i pleśń.

irek1981

Posty: 13