Wizualizacje architektoniczne, znacie ?

Wizualizacje architektoniczne, znacie ?

Dzień dobry. Konieczna mi wizualizacja budynku. Komu powinienem zlecić jej wykonanie, aby nie przepłacić, a zarazem dostać wysokiej jakości produkt? Podpowiedzcie :)

Jacuś

Posty: 5

 
Jestem przekonany, iż nie należy oszczędzać, gdy zamierzacie zlecić komuś wykonanie wizualizacji architektonicznej. W przeciwnym wypadku może okazać się, że jakość zrealizowanej wizualizacji nie będzie w stanie sprostać Waszym wysokim wymaganiom :)

Wacław

Posty: 12

 
Osobiście posiadam ściśle sprecyzowane wymagania, których trzymałem się na etapie wyboru najlepszej firmy posiadającej w ofercie wizualizacje budynków. Całe szczęście udało mi się podjąć współpracę z godną zarekomendowania firmą. To ważne.

Lupusx

Posty: 10

 
Zawsze zastanawiałem się nad tym, ile mogą kosztować wizualizacje budynków. Gdy okazało się, iż są one dostępne w przystępnych cenach postanowiłem zamówić taką wizualizację. Muszę przyznać, iż zaskoczyła mnie ona, a właściwie przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.

Yuri20

Posty: 8

 
Osobiście posiadam ściśle sprecyzowane wymagania, jakich trzymałem się na etapie wyboru najlepszej firmy posiadającej w ofercie wizualizacje budynków. Całe szczęście udało mi się podjąć współpracę z godną zarekomendowania firmą. To ważne.

Kitas

Posty: 18

 
Do wykonania wizualizacji budynku zatrudniłem tą firmę: http://building-visualization.com i absolutnie nie rozczarowałem się. Jestem wręcz zachwycony profesjonalizmem, jakim przedsiębiorstwo wykazało się na etapie naszej współpracy.

FOTOhihi

Posty: 8

 
Jestem przekonany, że nie należy oszczędzać, gdy zamierzacie zlecić komuś wykonanie wizualizacji architektonicznej. W przeciwnym wypadku może okazać się, iż jakość zrealizowanej wizualizacji nie będzie w stanie sprostać Waszym wysokim wymaganiom :)

anna_00

Posty: 5

 
Nie ma uniwersalnej recepty na to, aby wyłonić firmę mogącą zaproponować najlepsze wizualizacje budynków. Czasami wystarczy odrobina szczęścia.

iwanme

Posty: 17