Czy wymieniając dachy trzeba coś wziąć pod uwagę?

Czy wymieniając dachy trzeba coś wziąć pod uwagę?

Cześć. czy dachy domy pasywne to nie jest przeciekawy temat? Czytam już od miesiąca o nich i ciągle dowiaduje się czegoś nowego.

Może ktoś jeszcze dorzuci coś ciekawego od siebie!

Duzydom

Posty: 10

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet trafiłam na stronę http://www.dachy-zrbzawadzki.pl i dzięki temu uzyskałam dużo ciekawych informacji. Wiem już w jaki sposób i jaką techniką przykryję dom na nowo, żeby był bezpieczny a także niezmiernie ładny.

arko1916

Posty: 16

 
Cześć.

takie mamy dziś czasy. W końcu o to walczyliśmy o wolność i o dostęp do wszystkiego dla każdego. Weselić się z tego powinniśmy a nie narzekać. Przepiękne domy i piękne dachy to dziś wizytówka naszych wiosek i miast i wobec tego każdy winien dbać o swoje dobro.

Wwesoly0209

Posty: 17

 
Dzień dobry. Ciężko się na coś zdecydować, tym bardziej że dzisiaj ceny wszystkich pokryć dachowych są zbliżone a parametry także są podobne. Wydaje mi się że to już każdy musi sam zdecydować i odczuć na własnej skórze.

Zbyszek

Posty: 17

 
Hej. Ja zarówno zauważyłam że otoczenie nabrało smaku. Nasze domy pomału stają się małymi dziełami sztuki. Coraz więcej osób niezmiernie dba o własne domy lecz zarówno o ich otoczenie. Domy są w pięknych ogrodach, nieraz jak z bajki. Kosiarki z trawników robią wspaniałe dywany.

irek157

Posty: 24

 
Dzień dobry. Jaki dach polecacie?

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania rodzaju pokrycia dachowego. Jak na razie wybieram projekt domu i mam jeszcze czas żeby także zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego dachu.

Damiano

Posty: 13