Construction company

Construction company

Interesuje nas rzetelna współpraca - construction company. Zależy na firmie, która posiada duże doświadczenie w budownictwie przemysłowym.

Darjusa

Posty: 1

 
Proszę, jak widać niektóre firmy potrafią wykonać budowę domu w wielkopolsce i nie oszukać klienta :) Na obecną chwilę jestem pełen obaw co do wyboru. Najbardziej zastanawiam się, czy wybrać jedną firmę czy usługodawców od każdego rodzaju prac. Nie wiem, co wyniesie mnie taniej. Chyba jednak potrzebne mi jakieś profesjonalne doradztwo.

gabryś99

Posty: 5

 
Zamawiając firmę od budowy lokali usługowych w wielkopolsce taką jedną generalną, korzyści jest faktycznie wiele. Po pierwsze takie firmy pomagają w uzyskaniu dotacji. Samemu to nieco trudno w tej dziedzinie :) Wniosek jest napisany jak potrzeba i nie ma mowy, żeby nie dostać pomocy.

namok

Posty: 5

 
Popieram, bowiem budowa hal produkcyjnych to jednak koszty. Można postarać się o dotacje, natomiast wiadomo, iż nie każdy je pozyskanie i nie wiadomo tak faktycznie, czym oni się kierują w ich przyznawaniu.

Wraczki333

Posty: 17

 
Dokładnie z terminami jest najgorzej :( Są mega odległe. Ci, co mają czas wolny nie do końca mi odpowiadają. Zależałoby mi na budowie hali produkcyjnej zaraz na początku wiosny, natomiast z tym jest rzeczywiście kłopot. Lecz wolę poczekać niż wybierać byle którą firmę budowlaną. Mnie również interesuje generalny wykonawca.

kllarka

Posty: 7

 
To firma, która wykonała dla nas budowę hali magazynowej w tempie niemalże ekspresowym http://www.kiksc.pl. Oczywiście nie odbiło się to na jakości. Cieszę się z efektów. Miałem konkretne obawy ogólnie co do inwestycji, ale niepotrzebnie.

audi80

Posty: 5

 
To widzę, iż nie bez powodu poszukuję construction company - profesjonalnego usługodawcy :D Nawet nie miałem pojęcia, iż tak bardzo można naciąć się na cenę. Jak dla mnie ustalenia powinny być ustaleniami. To chyba nierzetelna firma, jacyś pseudo fachowcy, którzy nie potrafią ocenić nakładów finansowych.

alek5555

Posty: 6