Dachy epdm - POMOCY !!!

Dachy epdm - POMOCY !!!

Hej.

Powszechnie wiadomo, iż dachy w domach pasywnych muszą być wykonane w nieco innej technologii. Obecnie poszukuję fachowca, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom.

Kogo polecacie?

Riko64

Posty: 9

 
Mogę pochwalić się, iż jestem szczęśliwym posiadaczem domu z dachem epdm. Powiem szczerze, że jestem zachwycony tym, jaką izolację termiczną jest nam w stanie zaoferować. Poprzednio również mieszkaliśmy w domu, więc mam porównanie kosztów, jakie wydawaliśmy na ogrzewanie.

Obecnie są to zdecydowanie mniejsze kwoty, co przemawia na korzyść takiego dachu.

lukasabat

Posty: 19

 
Dachy epdm trafiły na moją listę życzeń, gdy zapoznałem się z tym, co może mi zaoferować membrana epdm. Ostatecznie jestem już prawie zdecydowany na to, aby odpowiednia firma przygotowała dla mnie taki dach w domu, który zamierzam wybudować.

Yuri20

Posty: 15

 
Wybór firmy wykonującej dachy w Łodzi nie był w moim przypadku prosty. Miałem co najmniej kilka ofert, lecz zależało mi na wysokiej jakości dachu oraz terminowym jego wykonaniu. Dopiero potem przyjaciel polecił mi sprawdzone przedsiębiorstwo, z którym nawiązałem współpracę.

Zabezpieczyłem się rzecz jasna stosowną umową.

Ptaszyna

Posty: 15

 
Moja firma potrzebowała zdecydowanie większej powierzchni w związku z dynamicznym rozwojem. Wówczas postanowiłem, iż propozycja http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-z-membran-epdm-pcv-pvc.html będzie dla nas odpowiednia.

Rozpocząłem negocjacje z firmą, która była niesłychanie pomocna nawet na etapie wyboru projektu budowlanego.

NaMber

Posty: 18

 
Niedawno przedmiotem mojego zainteresowania stały się dachy w domach pasywnych.

Wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry pomysł, gdy wziąć pod uwagę walory w kontekście izolacji termicznej. Druga sprawa to fakt, iż woda nawet po takim dachu może swobodnie spływać. To sprawia, że ochrona hydrologiczna okazuje się naprawdę skuteczna.

Zastanawiam się, aby wykorzystać znakomitą membranę EPDM.

Malinka Moja

Posty: 14