Klimatyzacje warszawa

Klimatyzacje warszawa

Zna ktoś firmę z Żoliborza, która zakłada wentylacje? Przydałyby mi się namiary na ludzi, którzy znają się na rzeczy, bo już kiedyś zlecałem wentylację komuś z Otwocka i nie byłem do końca happy z tego jak pracowali.

Grzaleczkaa

Posty: 16

 
Wielu osobom klimatyzacja kojarzy się tylko z chłodzeniem, ale to też lepsza wilgotność powietrza i lepsze oddychanie.

Polecam, jeśli ktoś nie ma w domu!

Tatusiek4

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o firmy montujące w Mazowieckiem to polecam http://www.wentklima.pl. Świetny kontakt, kompleksowa obsługa, absolutnie o nic nie musiałem się martwić. Mogę powiedzieć, że naprawdę rzetelnie nam doradzili. Zależało im na tym, że wentylacja była u nas zrobiona perfekcyjnie, a nie byle jak.

Darjusa

Posty: 23

 
Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma raczej problemu z firmami, które serwisują i montują klimatyzację. Także bez obaw, raczej nie ma się co bać, że coś sknocą. Na wszystko teraz daje się gwarancję, więc luz.

Klakier

Posty: 18

 
Dobra klimatyzacja, jak jest odpowiednio zamontowana to fajna rzecz. To jest bez porównania siedzieć sobie podczas upałów w pokoju z klimatyzacją i bez. A jak jeszcze musisz się na czymś skupić np. na kuciu do sesji poprawkowej to już w ogóle;P

Zdrówko87

Posty: 17

 
Bardzo mi pomogli panowie z http://www.wentklima.pl. Doradzili jaki system wybrać, gdzie zamontować. Po prostu dobrali rozwiązanie specjalnie do mojego mieszkania.

Dzięki temu klimatyzacja działa teraz bardzo efektywnie.

nighthaze

Posty: 17

 
Hejo! Też będziemy montować klimatyzację jakoś na tygodniach, ale w większej hali. Jeszcze nie dopięliśmy szczegółów, ale mamy na oku dwie firmy, jedną z Mokotowa, a drugą, aż z Płocka.

Mariusz

Posty: 20

 
Na pewno te dzisiejsze klimatyzacje różnią się dużo od tego co oferowano jeszcze kilka lat temu. Bardziej energooszczędne, ładniejsze też pod względem estetycznym. Dużo się zmienia w tej branży, może w przyszłości większość prywatnych mieszkań i domów będzie miało klimę. Hmm, ja to widzę:)

crisdean

Posty: 16

 
Wiadomo różne są firmy. Dość dużo ofert sprawdziłem nim zleciłem montaż wentylacji ekipie z http://www.wentklima.pl. Ogólnie na tle warszawskiego rynku jako całości ich propozycja była chyba najrozsądniejsza. Kompleksowo, niedrogo, no i co dla mnie najważniejsze – estetyczna robota. System jest ładnie schowany, nie rzuca się w oczy.

Dzidzia

Posty: 29