Zarządzanie projektem we Wrocławiu

Zarządzanie projektem we Wrocławiu

Jak znacie jakąś dobrą i skuteczną firmę, która zajmuje się sporządzaniem kosztorysów dla banku we Wrocławiu, dajcie znać. Dzięki.

Trener

Posty: 5

 
Mnie też potrzebny jest kosztorys budowlany, najlepiej gdyby firma miała siedzibę we Wrocławiu. Tak czy inaczej pewnie skorzystam z kontaktu więc dziękuję.

Mr Frog

Posty: 10

 
Szukałem kierownika budowy domu we Wrocławiu, właściwie na dwie budowy. Bardzo jestem zadowolony z ich usług, najbardziej z prowadzenia dokumentacji. Wcześniej miałem poważne kłopoty właściwie nawet prawne. Tu wszystko mi odkręcili i teraz jestem na prostej. Już nie dopuszczę do takiego bałaganu.

lalunia333

Posty: 9

 
Chętnie odszukałbym też kogoś do zarządzania projektem we Wrocławiu. Najbardziej co mnie zniechęca to niewątpliwie ceny, bo gdybym chciał tak zlecać wszystko to nie miałbym za niesłychanie zysków;) jak wiadomo pewnymi rzeczami trzeba zająć się na nieszczęście samemu jak się umie.

Dersei02

Posty: 13

 
Chętnie znalazłbym też kogoś do zarządzania projektem we Wrocławiu. Najbardziej co mnie zniechęca to oczywiście ceny, bo gdybym chciał tak zlecać wszystko to nie miałbym za bardzo zysków;) jak wiadomo pewnymi rzeczami trzeba zająć się niestety samemu jak się umie.

tigra32

Posty: 7

 
Osobiście zleciłem przegląd okresowy budynku firmie we Wrocławiu http://bauhaus.org.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń dlatego mogę ją polecić. Proponują też różne usługi, pożądane byłoby zerknąć na ich stronę. Specjaliści więc nie ma żadnych obaw o jakość usług. Polecam też ze względu na konkurencyjny cennik.

Mord

Posty: 21

 
Jest rzetelnie, bowiem akurat z tej firmy też korzystam, robili dla mnie kosztorys dla banku we Wrocławiu i wszystko poszło niezwykle dobrze. Nawet nie myślałem, iż będzie to tak optymalna kwota:) Doświadczone podejście do sprawy, specjaliści, wszystko dobrze, więc polecam. Poza tym proponują jeszcze różne usługi w ramach własnej działalności.

Wariat

Posty: 14

 
Zadbaliśmy w końcu o porządnego inspektora nadzoru we Wrocławiu. Dopiero teraz odczuwam, iż żyję, uprzednio z wieloma sprawami musiałem działać samemu, co spędzało mi sen z powiek.

Renifer87

Posty: 18

 
Zadbaliśmy w końcu o porządnego inspektora nadzoru we Wrocławiu. Dopiero teraz odczuwam, że żyję, wcześniej z wieloma sprawami musiałem działać samemu, co spędzało mi sen z powiek.

22elzo

Posty: 16

 
Ja też będę musiał już niedługo zająć się odnalezieniem kogoś do przeglądów okresowych budynków we Wrocławiu. Myślałem, żeby dać ogłoszenie, lecz wiadomo, że lepiej z polecenia jakąś firmę, z której już ktoś korzystał:) Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a przegląd przecież trzeba wykonać.

Penio

Posty: 5