Kominki w Krakowie, gdzie warto ?

Kominki w Krakowie, gdzie warto ?

Szukam konkretnych propozycji odnośnie kominka gazowego, jaki jest najlepszy, niekoniecznie do ogrzewania, sporadycznego rozpalania? Polecacie jakiegoś sprzedawcę?

opiter78

Posty: 3

 
Już zamówiłem ten montaż kominków w Krakowie, jak na razie nic nie powiem w tym temacie. Przyjadą, ocenię, dam znać ;) Mam nadzieję, że nadal będę miał tak dobry humor jak teraz :-) Poczekamy, zobaczymy.

luzert

Posty: 9

 
Osobiście polecam ten sklep https://www.komineczek.pl/wklady-kominkowe.html. Dużo przeglądałem ofert, ale tu jest duży wybór wkładów kominkowych w Krakowie. Mają też salon stacjonarny, żadna ściema, dobra oferta od sprawdzonego sprzedawcy. Polecam, sam u nich robiłem zakup.

ivonzjeee

Posty: 14

 
Dobrze, że kogoś polecacie odnośnie montażu kominków w Krakowie, bo nie chcę się naciąć. Dopiero od niedawna się tu sprowadziłem więc jestem świeżakiem, można to tak ująć. Poza tym fajnie, że jest już jakaś opinia o sklepie i usługach. Bardzo dzięki i pozdrawiam.

Gumis

Posty: 11

 
Dobrze, że kogoś polecacie odnośnie montażu kominków w Krakowie, bo nie chcę się naciąć. Dopiero od niedawna się tu sprowadziłem więc jestem świeżakiem, można to tak ująć. Poza tym fajnie, że jest już jakaś opinia o sklepie i usługach. Niezwykle dzięki i pozdrawiam.

minertus

Posty: 11

 
Powiem krótko i na temat, że kominek gazowy, który kupiłem u nich w Krakowie polecam każdemu, nie mam komina, a to jest wyjście z całej sytuacji.

namok

Posty: 11